"Gadżet show": Nowa produkcja Zoom TV już w marcu!

Czy istnieje niewidzialny kask rowerowy? Jak uporać się z problemem wiecznie pogniecionych ubrań? Czym otwierać kokosy i jak przechowywać świeże zioła, by na długo zachować ich świeżość? Na te i wiele innych pytań odpowie nowy program poradnikowy "Gadżet show", który poprowadzą Marta Lech-Maciejewska i Kinga Zawodnik! Premiera najnowszej produkcji Zoom TV już we wtorek, 1 marca o godz. 20:30.

"Gadżet show": Szczegóły dotyczące produkcji

Marki prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych produktów, które mają oszczędzić czas, upiększyć mieszkanie, czy też sprawić, by nasze życie stało się prostsze. Często nie wiemy jednak, czy dany gadżet działa i czy rzeczywiście wpłynie na naszą codzienność.

W programie "Gadżet show" zostaną pokazane i testowane produkty, które nie tylko pomagają w codziennych czynnościach, ale są też dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, poręczne i są z różnych półek cenowych.

Program prowadzą blogerka lifestylowa Marta Lech-Maciejewska, której czasami pomaga w  testowaniu gadżetów jej mąż Jan Lech, i znana z programów telewizyjnych i odkrywaniu nowych sposobów na życie Kinga Zawodnik. W każdym odcinku Marta prezentuje kilkanaście gadżetów z różnych dziedzin życia. Kinga zaś testuje produkty, zaczynając od unboxingu, czyli rozpakowania pudełka, którego zawartość jest dla niej niespodzianką. Jej zadanie to odkryć, do czego służy dany produkt i ocenić jego funkcjonalność.

Reklama

W programie "Gadżet show" sprawdzamy, jakie urządzenia mogą przyspieszyć pracę, testujemy najnowsze eko-rozwiązania, szukamy najciekawszych udogodnień do kuchni czy łazienki. Nasza testerka Kinga Zawodnik, dzięki naturalności i poczuciu humoru odnajdzie się w każdej sytuacji i rozśmieszy nawet największego ponuraka. Marta Lech-Maciejewska zapewni ciekawą i przejrzystą prezentację wszystkich pokazywanych urządzeń i udowodni, że  ich obsługa jest dziecinnie prosta! Program gwarantuje dobrą zabawę, połączoną z  merytoryczną wiedzą o nowościach w świecie gadżetów.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Zawodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy