Reklama

"Fort Boyard": Sandra Kubicka i Odeta Moro gwiazdami kolejnego odcinka

Fort Boyard 2 na Viaplay to prawdopodobnie najbardziej naszpikowane gwiazdami show w Polsce. Już w najbliższy piątek, 7 października, widzowie przekonają się jak kolejne znane i lubiane gwiazdy poradziły sobie z niecodziennymi wyzwaniami, jakie napotkały w murach dawnego, francuskiego więzienia. W menu między innymi ekstremalna rozmowa telefoniczna... na wysokości trzydziestu metrów nad ziemią w wykonaniu Grażyny Wolszczak. Kogo jeszcze z 48 gwiazd tej edycji zobaczymy już w najbliższym odcinku?

"Fortu Boyard": Kto pojawi się w programie?

Gwiazdami szóstego odcinka najnowszej edycji programu ‘Fort Boyard Polska’ będą: fotomodelka i celebrytka Sandra Kubicka wraz z partnerem, gitarzystą zespołu Afromental Aleksandrem Milwiwem-Baronem, aktorka filmowa i serialowa Grażyna Wolszczak, dziennikarka i prezenterka telewizyjna Odeta Moro, makijażysta gwiazd Harry Jefferson oraz Mister Polski 2017 - Jakub Kucner.

Na próbę zostanie wystawiona nie tylko odwaga i wytrzymałość uczestników, ale również umiejętność współpracy. Dla Sandry Kubickiej i jej partnera będzie to próba lasera. Czy z zamkniętymi oczami, w dodatku na wysokości piętnastu metrów, dojdą do porozumienia równie łatwo jak w blasku reflektorów? 

Reklama

Z kolei Grażyna Wolszczak dla zdobycia kolejnego klucza będzie musiała stawić czoła dryfującej kilka metrów nad ziemią budce telefonicznej i nie wyjdzie z tego... sucha. Ale czego nie robi się dla zwycięstwa swojej drużyny? Makijażysta Harry Jefferson odnajdzie w zakątkach Fortu klej znacznie mocniejszy niż ten, którego używa do klejenia rzęs swoim klientkom. Świat Kuby Kucnera wywróci się do góry nogami. I to nie jeden raz! Za to Odeta Moro odda się wnikliwej analizie papieru w fortowym laboratorium.

"Fortu Boyard": Prowadzący

Uczestnikom niezmiennie dopingował będzie zgrany duet prowadzących: aktorka i osobowość telewizyjna Elżbieta Romanowska, oraz stand-uper, prezenter i artysta kabaretowy Mariusz Kałamaga. ‘Fort Boyard Polska’ to już drugi sezon polskiej wersji najpopularniejszego programu z kategorii ‘adventure game shows’ na świecie, który można oglądać na platformie streamingowej Viaplay. 

W poprzednich odcinkach wystąpili m.in.: Michał Piróg, Maciej Musiał, Julia ‘Maffashion’ Kuczyńska i wiele innych gwiazd polskiego show-businessu.

"Fortu Boyard": Co się dzieje z wygraną?

Warto podkreślić, że w tym programie chodzi nie tylko o wyzwania i dobrą zabawę. W każdym odcinku zwycięska drużyna przekazuje równowartość złota ze skarbca fortu, którą udało jej się zdobyć na wybraną akcję charytatywną.

Za realizację serii ‘Fort Boyard Polska’ odpowiada jeden z czołowych producentów telewizyjnych w Polsce - Endemol Shine Poland. Wszystkie dotychczas opublikowane odcinki i cały poprzedni sezon programu są dostępne wyłącznie na platformie Viaplay. Uczestnicy kolejnych dwóch części zostaną ogłoszeni w najbliższych tygodniach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy