"Dzień dobry TVN": Jacek Rozenek o życiu po udarze. Wywiad poprowadziła była żona

Jacek Rozenek był ostatnio gościem programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedział o swoim życiu po udarze. Wywiad przeprowadziła jego była żona, a także prezenterka tego programu - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jacek Rozenek doznał udaru w 2019 roku. Teraz pojawił się w programie "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o tych wydarzeniach i trudnym procesie rekonwalescencji. Wywiad z aktorem poprowadziła jego była żona Małgorzata Rozenek-Majdan, która pozostaje z nim w dobrych relacjach.

Rozenek dostał udaru w drodze na konferencję, miał obudzić się dopiero po trzech godzinach, gdy odnalazł go pracownik autostrady. 

Reklama

Sytuacja była niezwykle poważna. "Podpięli mnie pod monitorujące urządzenia i czekali, aż zejdę. No i nie zszedłem" - wyznał Roznek na antenie TVN.  

Do tamtej sytuacji postanowiła powrócić myślami także Małgorzata Rozenek-Majdan. "Dostaję telefon i pani doktor mówi: jeżeli pani chciałaby, żeby chłopcy pożegnali się z tatą, to to jest ten czas. To był szok. Nie wiedziałam, co się dzieje. To poczucie, że twoje dzieci mogą stracić ojca" - wspominała. 

Aktor przyznał ponadto, że przejście udaru pomogło mu zrozumieć, co jest w życiu naprawdę ważne. Przypomnijmy, że Rozenek stara się teraz wspierać inne osoby, które doznały udaru, jest m.in. autorem książki: "Padnij. Powstań. Życie po udarze".

Małgorzata Rozenek-Majdan wspominała małżeństwo

Małgorzata i Jacek Roznekowie pobrali się w 2003 roku. Mają dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Po wspólnie spędzonej dekadzie ich drogi się rozeszły, a po rozwodzie każde z nich poszło w swoją stronę. Niedawno Rozenek-Majdan powróciła do tamtych czasów w rozmowie z Żurnalistą. 

"Rozwodząc się z drugim mężem... To był bardzo trudny czas w moim życiu. Szczerze, jak teraz o tym myślę, to była to katastrofa. Zmieniło się jednocześnie wszystko - moja sytuacja osobista i zawodowa, bo to zbiegło się z rozpoczęciem zdjęć do 'Perfekcyjnej'" - wyznała. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek | Małgorzata Rozenek-Majdan | Dzień Dobry TVN | udar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy