Reklama

"Duże dzieci": Miliony widzów pokochały Jadzię Nalepę! Co słychać u niej dziś?

Błyskotliwe żarty i burza loków to znaki rozpoznawcze Jadzi Nalepy – jednej z największych gwiazd programu TVP 2 – „Duże dzieci”. Przed laty dziewczynkę pokochały miliony widzów, ale po emisji show prowadzonego przez Wojciecha Manna, nie pojawiła się już w telewizji. Jak potoczyły się jej losy?

Gwiazda "Dużych dzieci"

Emitowany na antenie TVP 2 program "Duże dzieci" był przed laty sporym hitem. Talk show był pokazywany na antenie od 2005 do 2008 roku.

Głównymi bohaterami programu były dzieci w wieku od 6 do 9 lat, które co odcinek przedstawiały dorosłym swoją perspektywę na rozmaite, często bardzo trudne tematy.

Jedną z najbardziej lubianych i rezolutnych uczestniczek show była niewątpliwie Jadzia Nalepa. Błyskotliwa 6-latka z burzą loków rozbrajała swoją bezpośredniością zarówno gości zgromadzonych w studiu, jak i miliony telewidzów przed ekranami telewizorów.

Reklama

Dzięki występom w programie otrzymała kolejne propozycje. Pojawiła się gościnnie w kilku programach rozrywkowych, m.in. "Gwiezdnym cyrku" czy "Jak oni śpiewają". Spróbowała swoich sił również w aktorstwie. W 2007 roku wystąpiła w filmie "Hania" w reżyserii Janusza Kamińskiego, dubbingowała także postacie w zagranicznych produkcjach.

Co dziś robi gwiazda "Dużych dzieci"

Po zakończeniu emisji programu Jadzia Nalepa skupiła się na nauce. Ukończyła liceum w klasie o profilu matematyczno-fizycznym z rozszerzonym językiem angielskim.

Dzięki bardzo dobrym wynikom z matury mogła rozpocząć studia na aż dwóch kierunkach! 22-latka studiuje obecnie architekturę na Politechnice Krakowskiej oraz ten sam kierunek na włoskiej uczelni Politecnico di Milano.

Ponadto gwiazda "Dużych dzieci" może pochwalić się licznymi pasjami i pracą.

Jadzia Nalepa jest też aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zamieszcza fantazyjne ujęcia architektury, zdjęcia z podróży i relacjonuje swoją codzienność. Jak wygląda dziś? Oto kilka fotografii!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL