"Doda. 12 kroków do miłości": Tego nie zobaczycie w telewizji!

"Doda. 12 kroków do miłości" to program, który ma pomóc piosenkarce znaleźć partnera na życie, ale też przyjrzeć się swoim dotychczasowym miłosnym historiom. Doda była pięciokrotnie zaręczona i dwa razy wychodziła za mąż. Jej ostatnie małżeństwo zakończyło się prawie rok temu.

Podczas realizacji programu Doda nie tylko spotykała się z kandydatami na męża i z psychologiem Leszkiem Mellibrudą, z którym omawiała randki i swoje zachowanie wobec mężczyzn.

Siłą rzeczy - nie wszystko zmieściło się w programie. Dlatego Polsat przygotował program specjalny "Dodatek. 12 kroków do miłości", którego pierwszy odcinek od soboty można oglądać w serwisie lub aplikacji Polsat Go.

Reklama

Szokujące wyznanie Dody! Była bliska samobójstwa

W pierwszym odcinku Doda zdobyła się na szczere wyznanie o jej ostatnim związku zakończonym burzliwym rozwodem.

"Ja już nie mam siły na dalsze pomyłki, ponieważ mój ostatni związek prawie skończył się moim samobójstwem" - oznajmiła artystka. Zaskoczony Leszek Mellibruda próbował dociec, co skłoniło Dodę do tak radykalnych deklaracji.

"Trafiłam na osobę, która w umiejętny sposób potrafiła się nade mną znęcać. Potrafił wypowiadać takie słowa bardzo spokojnie, bardzo cicho, ale tyle razy.... I zachwiewać tę moją stabilność psychiczną, spokój, bezpieczeństwo, że jak widziałam jego numer w telefonie czy po prostu jego, dusiłam się, nie mogłam oddychać i sama jego obecność sprawiała, że nie mogłam spać miesiącami" - wyznała piosenkarka.

Więcej w pierwszym odcinku "Dodatek. 12 kroków do miłości" dostępnym w każdej chwili za darmo w serwisie lub aplikacji Polsat Go.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda. 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy