"Doda. 12 kroków do miłości”: Doda na randce z ginekologiem

W trzecim odcinku programu "Doda. 12 kroków do miłości” gwiazda show uda się na randkę z ginekologiem. Co się wydarzy podczas spotkania, przekonamy się w sobotę o godz. 20 w Polsacie.

Podczas piątej i szóstej randki Dodę czekają wyzwania komunikacyjne. Na jedną z randek będzie musiała dojechać sama... kolejką podmiejską.

Okazuje się, że Doda bardzo lubi jeździć pociągami. Podczas rozmowy ze swoją trenerką, która towarzyszy jej w podróży, zdradza też, że kiedyś jeździła do Szczecina do swojej dziewczyny.

"Byłam zakochana" - przyznaje.

Doda na randce z ginekologiem? "Zachowywałam się jak idiotka"

Na drugie spotkanie Doda zostanie zawieziona motocyklem. Kierowcą jest kolejny kandydat, który zaskakuje piosenkarkę także z innego powodu - z zawodu jest lekarzem ginekologii. Profesja kandydata wywołuje istną lawinę pytań Dody. Jak sama później przyzna - nie wszystkie były mądre.

Reklama

"Zachowywałam się jak idiotka. Jakbym nie mogła zaakceptować, że jest też młody, przystojny ginekolog" - mówi w gabinecie Leszka Mellibrudy.

Co jeszcze wydarzy się w trzecim odcinku programu "Doda. 12 kroków do miłości", przekonamy się już w sobotę o godz. 20 w Polsacie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Doda. 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama