Reklama

Disney+ za darmo przez rok? Jak uzyskać dostęp do serwisu?

We wtorek w Polsce wystartował serwis streamingowy Disney+. Dostęp do niego mogą uzyskać też abonenci platformy cyfrowej Polsat Box , sieci komórkowej Plus i operatora telekomunikacyjnego Netia.

Długo wyczekiwana platforma streamingowa Disney+ wystartowała w Polsce 14 czerwca i w cenie 28,99 za miesiąc oferuje widzom ponad 800 filmów i ponad 1000 seriali Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i produkcji ogólnorozrywkowych, występujących pod nazwą STAR. Można też wybrać abonament roczny, który kosztuje 289,90 zł.

Disney+ za darmo? Jak uzyskać dostęp do serwisu?

Jeszcze taniej Disney+ mogą oglądać abonenci platformy cyfrowej Polsat Box , sieci komórkowej Plus i operatora telekomunikacyjnego Netia.

W sieci Plus przez pierwszy rok trwania umowy dostęp do Disney+ jest bezpłatny, w drugim roku kosztuje 28,99 zł miesięcznie. Podobnie klienci Netii, którzy korzystają z usług internetowych lub telewizyjnych, nie zapłacą za dostęp do Disney+ przez pierwszy rok trwania umowy. Przez następne 12 miesięcy będą płacić 28,99 zł
z każdy okres rozliczeniowy.

Reklama

Abonenci Polsat Box, którzy mają wykupione pakiety S i M, zapłacą 15 złotych miesięcznie. Ci, którzy posiadają droższe pakiety (M, Sport, L), co miesiąc dopłacać będą 10 złotych za możliwość skorzystania z Disney+. Aby skorzystać z promocji, dotychczasowi abonenci muszą przedłużyć umowę na kolejne dwa lata.

Disney+ na urządzeniach mobilnych

Disney+ można też oglądać na urządzeniach mobilnych z wykorzystaniem aplikacji mobilnej w systemach android i Android TV aplikacja dostępna jest w Google Play.

Z Disney+ można korzystać na telewizorach i przystawkach z systemem operacyjnym Android TV/Google TV, telewizorach Samsung (Tizen), LG (WebOS), Xiaomi, Panasonic, Hisense, na przystawkach Amazon Fire TV, Chromecast i Apple TV HD i Apple TV 4K. Nowy serwis działa też z poziomu przeglądarki internetowej (Edge, Firefox, Chrome, Safari) komputera z systemami operacyjnymi ChromeOS, MacOS, Windows lub Linux. Z Disney+ kompatybilne są konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S, tablety Amazon Fire, telefony i tablety z systemem Android, iPhone'y oraz iPad'y. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem iPadOS 12.0 lub nowszym oraz Androidem 5.0 lub nowszym - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Pakiety telewizji w Polsat Box z Disney+ od 35 zł/mies.

Disney+ znajdzie się w ofertach telewizyjnych Polsat Box w każdej z trzech technologii: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej:

  • już za 35 zł/mies. klient otrzyma kilkadziesiąt kanałów tv (51 kanałów tv w ofercie telewizji satelitarnej i IPTV oraz 29 kanałów tv w ofercie telewizji internetowej) razem z dostępem do Disney+,
  • w ofertach z pakietem L z wybranymi pakietami dodatkowymi i abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ klienci Polsat Box otrzymają w cenie oferty, przez całą umowę.

Disney+ w Plusie bez opłat przez rok z każdym abonamentem głosowym i internetowym (Internet 5G/LTE oraz Plus Światłowód)

Disney+ będzie dostępny bez opłat przez rok we wszystkich ofertach abonamentowych Plusa z umową na 24 miesiące - Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Internet 5G/LTE i Plus Światłowód. Po okresie promocyjnym za dostęp do Disney+ do abonamentu zostanie doliczona cena rynkowa w wysokości 28,99 zł/mies.

Oferta łączy się także ze skierowaną do rodzin promocją, w ramach której klienci mogą dobrać nawet 5 dodatkowych abonamentów głosowych dla swoich bliskich w cenie 1 zł nawet przez 12 miesięcy. Do takiego abonamentu za 1 zł można również dodać Disney+ i korzystać z niego bez opłat przez rok. Ponadto z Disney+ bez opłat przez rok będą mogli skorzystać także klienci oferty abonamentowej w Plushu, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące.

Disney+ w Netii oferowany bez opłat przez rok z szybkim Internetem stacjonarnym i w pakietach z TV

Również Netia zaoferuje dostęp do serwisu Disney+ w ramach wszystkich ofert swoich flagowych usług, czyli szybkiego, stacjonarnego dostępu do Internetu (np. łącze w technologii światłowodowej od 50 zł/mies.) oraz pakietów z usługą telewizyjną (podstawowy pakiet TV w cenie usługi internetowej). Zawierając dowolną umowę na okres 24 miesięcy, klienci otrzymają dostęp do Disney+ przez rok bez opłat, a  przez kolejne miesiące w cenie 28,99 zł.

Zakup pakietu 3 usług pod marką Netia z umową na 24 miesiące (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru) premiowany będzie dostępem do Disney+ przez okres 2 lat bez dodatkowych opłat.

Disney+ w Polsat Box Go

W Polsat Box Go pojawi się nowy pakiet, w którym znajdą się wszystkie treści z pakietu Polsat Box Go Premium, wzbogacone o dostęp do Disney+. Promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium z Disney+ to 50 zł/mies. Polsat Box Go Premium z Disney+ to najwyższej jakości polska i światowa rozrywka o różnorodnej tematyce dla każdego. 

Oprócz treści od The Walt Disney Company pakiet oferuje 100 różnych kanałów telewizyjnych od najlepszych nadawców, a do tego: wybrane seriale wcześniej niż w TV, pełne sezony najnowszych polskich produkcji, m.in.: "Układ", "Osaczony", "Cień", "Mecenas Porada", tysiące polskich i zagranicznych filmów (także w 4K), informacje i publicystykę, a także bajki i kino familijne. Treści w Polsat Box Go można oglądać na wielu różnych urządzeniach.

Disney+: Co znajduje się w ofercie serwisu?

 Oferujący oryginalne produkcje na wyłączność, tysiące odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star Disney+, to serwis streamingowy będący domem dla wielu uwielbianych na całym świecie historii. Dzięki Disney+ klienci Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go będą mieli dostęp do seriali "Księga Boby Fetta", "The Mandalorian" od producenta wykonawczego i scenarzysty Jona Favreau oraz długo oczekiwanego serialu "Obi-Wan Kenobi". 

Ponadto już w dniu premiery serwisu na polskim rynku widzowie będą mogli zobaczyć "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem grającym Stevena Granta, łagodnego pracownika sklepu z pamiątkami, który cierpi na zaniki pamięci i wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii® film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" z udziałem Simu Liu i Awkwafiny.

Nie zabraknie również tytułów ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii® animacji "Luca" (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii®: "Nasze magiczne Encanto" (Walt Disney Animation Studio), który opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal, oraz "Cruelli" z Emmą Stone w roli legendarnej "Cruelli de Vil".

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji subskrybenci Disney+ będą mogli zobaczyć takie tytuły jak hitowy serial komediowy "Zbrodnie po sąsiedzku", limitowane seriale: "Pam i Tommy", "The Kardashians" oraz "Simpsonowie", a także starsze sezony seriali, takich jak "Grey’s Anatomy: Chirurdzy", "9-1-1" i "Czarno to widzę". Co więcej, subskrybenci będą mieli dostęp do tytułów National Geographic "Świat według Jeffa Goldbluma" i nagrodzonego Nagrodą Akademii® "Free Solo: ekstremalna wspinaczka".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL