"Diabelnie boskie": Nowy program TTV. Zastąpi "Królowe życia"

Nowy program TTV "Diabelnie boskie" wkrótce zadebiutuje na antenie. Show zastąpi "Królowe życia", lecz będzie miał bardzo podobną formułę. W programie widzowie zobaczą znajome twarze, m.in. Izę Macudzińską-Borowiak czy Katarzynę "Lalunę" Lirsz.

"Królowe życia": To koniec programu TTV

W środę na instagramowym profilu "Królowych życia" opublikowano pożegnalny wpis producentów programu. Pojawiły się w nim podziękowania dla widzów za sześć wspólnych lat i dwanaście sezonów, które w tym czasie wyemitowała stacja TTV. 

"Pragniemy podziękować Wam za to, że byliście z Nami przez 12 sezonów 'Królowych życia'. Spędziliśmy wspólnie aż 6 lat... podczas których nie zabrakło: radości, wzruszeń, śmiechu do łez i przygód, które przeżywaliśmy wspólnie z naszymi szalonymi Bohaterami" - czytamy w poście zamieszczonym na Instagramie.

Reklama

"Nadszedł jednak czas na nowe... Jesteście ciekawi, co teraz będzie się u Nas działo?" - dodaje produkcja show.

"Diabelnie boskie": Nowy show TTV. Zastąpi "Królowe życia"

Biuro prasowe TVN poinformowało, że na antenie TTV pojawi się nowy program - "Diabelnie boskie". Widzowie zobaczą m.in. Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz oraz Julię von Stein. W show pojawią się także nowe twarze: Alex i Karina.

"Bohaterkami najnowszego programu TTV są kobiety, dla których bajka o kopciuszku, to...nie ich bajka. Każda z nich twardo stąpa po ziemi i najlepiej czuje się w swojej skórze" - czytamy w informacji prasowej TVN.

"Diabelnie boskie": Gdzie i kiedy oglądać?

"Diabelnie boskie" zadebiutuje na antenie stacji 3 marca. W każdy piątek o godz. 22:00 emitowane będą dwa odcinki.

Czytaj więcej: "Królowe życia": Co się dzieje z uczestnikami po zawieszeniu programu?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy