Dawid Ozdoba nie żyje. Tancerz, zawodnik MMA i były partner Edyty Herbuś miał 45 lat

Nie żyje Dawid Ozdoba, tancerz, były zawodnik MMA, trener personalny i były partner Edyty Herbuś. Miał 45 lat.

Dawid Ozdoba nie żyje

Dawid Ozdoba był tancerzem, zawodnikiem Fame MMA i MMA Attack. W przeszłości związany był z tancerką i aktorką Edytą Herbuś. 45-latek otwarcie mówił o swojej depresji.

Informacja o jego śmierci pojawiła się na facebookowym profilu mamy celebryty Ewy Ozdoby. Kobieta poprosiła o niezamieszczanie komentarzy. Nie podano, jakie były przyczyny śmierci Dawida Ozdoby.

"Bardzo proszę o nie komentowanie tego co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego jest taka moja prośba" - napisała Ewa Ozdoba.

Dawid Ozdoba: Kim był?

Dawid "Surfer" Ozdoba urodził się 3 lutego 1977 roku. Wykształcenie wyższe zdobył na Wydziale Mechanicznym Politechniki Szczecińskiej. Przed laty pracował jako chippendales - założył grupę "Bad Boys".

Reklama

Ozdoba już w czasie studiów interesował się sportami walki. Trenował jujitsu, karate czy taekwondo i ukończył kurs instruktora kulturystyki.

Dawid Ozdoba: Były partner Edyty Herbuś

Po raz pierwszy miał styczność z show-biznesem w "Amazonkach", w którym wziął udział w 2001 roku. Związał się wówczas z Agnieszką Peczyńską, o której względy walczył w programie. Rozpoznawalności przysporzył mu burzliwy związek z tancerką i aktorką Edytą Herbuś.

W ostatnich latach znany był jako zawodnik gali freak fightowych. W 2013 roku podczas MMA Attack zmierzył się z Robertem Burneiką. Walkę przegrał z powodu dyskwalifikacji. Uczestniczył też w dwóch galach Fame MMA. Jego przeciwnikami byli Dawid "Ambro" Ambroziak oraz  Marek "AdBuster" Hoffmann. Oba pojedynki zakończyły się jego przegraną.

Dawid Ozdoba od jakiegoś czasu publikował na swoim profilu treści, które wskazywały na to, że walczy z depresją.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama