Czy to koniec uwielbianego programu? "Jaka to melodia?" ze spadkiem oglądalności

"Jaka to melodia?" od lat przyciągała przed telewizory miliony widzów Telewizji Polskiej. Jednak teraz przyszłość programu staje pod znakiem zapytania. Badania pokazują, że teleturniej mierzy się ze spadkiem oglądalności.


Niepokojące wieści dotyczące popularnego programu "Jaka to melodia?". Teleturniej emitowany jest od 1997 roku, przez wiele lat gospodarzem programu był Robert Janowski, który został zastąpiony przez Norbiego. Obecnie teleturniej prowadzi Rafał Brzozowski. 

"Jaka to melodia?": Ogromne spadki

Jak wynika z badań zaprezentowanych przez portal Wirtualne Media, od początku roku program mierzy się ze sporym spadkiem oglądalności.

"Średnia widownia premierowych odcinków teleturnieju "Jaka to melodia?" wyemitowanych w okresie od 1 stycznia do 4 kwietnia br. wyniosła 946 tys. Osób. (...) Dla porównania, na początku poprzedniego roku (tj. w okresie od 1 stycznia do 4 kwietnia ub.r.) teleturniej "Jaka to melodia?" w Jedynce śledziło 1,22 mln osób (...)" - czytam w artykule Wirtualnych Mediów.

Reklama

Według podanych danych "Jaka to melodia" straciła prawie 274 tysiące widzów. Czy jest to chwilowy spadek, czy raczej trend, który się utrzyma? O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas. 

Teleturniej prowadzony przez Rafała Brzozowskiego jest oparty na amerykańskim programie "Name That Tune". Polska wersja emitowana jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:20, a w weekendy o 18:40. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jaka to melodia | Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy