"Sanatorium miłości" to jeden z flagowych programów Telewizji Polskiej. Projekt zadebiutował na antenie "Jedynki" w 2019 roku i szybko zdobył uznanie publiczności. Niedawno zakończył się 4. sezon "SM", który prowadziła Marta Manowska, a już wiadomo, że będzie kolejny! Obecnie trwają castingi do 5. edycji "Sanatorium", a do programu mogą się zgłaszać seniorzy w wieku "60+".
W minionych edycjach kilkoro bohaterów znalazło nawet "drugą połówkę"! Po zaręczynach są bowiem Iwona Mazurkiewicz i Edward Makosz z drugiej edycji, Anna Król i Zbigniew Zamróz z trzeciej edycji, a także Natalia Jankowska i Marek Szir z czwartej edycji. W samym programie "tak" powiedziała również Anna Ziemba, której oświadczył się Piotr Sieroczniewicz, jednak po zakończeniu ostatniego sezonu ich związek mocno się rozluźnił.
Czy jedna z wyżej wymienionych par jest już po ślubie? Właśnie takie pytanie mogło się zrodzić w głowach internautów przeglądających media społecznościowe. Anna Król niedawno zaktualizowała bowiem swoją fotografię na facebookowym koncie, przy okazji eksponując połyskujący pierścionek...
Zaręczyny pary z "Sanatorium miłości" na antenie
Anna i Zbigniew z "Sanatorium miłości 3" zaręczyli się w… programie śniadaniowym! Podczas ich wizyty w "Pytaniu na śniadanie" mężczyzna zaskoczył swoją partnerkę, prosząc ją o rękę na oczach prowadzących oraz widzów.
Od tamtej pory minęło już prawie pół roku, a teraz pojawiły się pierwsze domysły na temat zalegalizowania związku. Wszystko za sprawą wspomnianego już zdjęcia, na którym widoczny jest pierścionek przypominający obrączkę. Widok ten wywołał spore poruszenie w komentarzach, gdzie zaczęły się pojawiać nawet... gratulacje!
Aniu czyżby nas coś ominęło? Pochwal się. Pozdrawiam serdecznie.
Aniu wyglądasz przepięknie, a czy ja dobrze widzę??? Obrączka. No to super i gratulacje dużo, dużo, szczęścia.
Aniu, czy Ty jesteś już żoną Zbycha?
Z wyjaśnieniami pośpieszyła sama zainteresowana, odpowiadając, że nie jest to obrączka, a jedynie ozdobny pierścionek.
To tylko pierścionek, nie obrączka, nie pomyślałam, robiąc zdjęcie, że tak może być odebranie
Początki Anny i Zbigniewa w "Sanatorium miłości" były dość burzliwe; chociaż kuracjusze byli sobą zainteresowani od momentu przyjazdu, to później sytuacja między nimi uległa zmianie. Finalnie Zbigniew skierował swoje zainteresowanie na Janinę, ale po zakończeniu programu odnowił znajomość właśnie z Anią. Teraz para cieszy się narzeczeństwem, a my raz jeszcze gratulujemy!







