Reklama

Canal+ zawiesza dostęp do stacji z treściami erotycznymi!

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, platforma Canal+ zawiesiła dostęp do francuskiego kanału erotycznego Jacquie et Michel TV. Powodem tego posunięcia mają być poważne zarzuty wobec właściciela stacji, Michela Pirona. Według wstępnych informacji mężczyzna oskarżony jest o współudział w gwałcie oraz zorganizowanej grupie przestępczej.

Poważne oskarżenia względem właściciela francuskiej stacji erotycznej

W ofercie kanału, uruchomionego 23 czerwca 2020 roku, można było znaleźć m.in. amatorskie filmy dla dorosłych, czy wywiady i reportaże dotyczące seksu. Kanał dostępny był wyłącznie dla widzów, którzy wykupili pakiet Canal+.

W związku z informacją o przestępstwach, jakich miał się dopuścić właściciel stacji, platforma postanowiła zawiesić nadawanie jego kanału.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Michel Piron został aresztowany 14 czerwca. W szeroko zakrojonej akcji policja zatrzymała również jego żonę oraz trzech mężczyzn podejrzanych o nadużycia w rozpowszechnianiu amatorskich treści. Dodatkowo właściciel Jacquie et Michel TV został oskarżony o działania w ramach zorganizowanej grupy przestępczej i współudział w gwałcie.

Reklama

Użytkownicy platformy stracili dostęp do stacji 17 czerwca. Na razie nic nie wskazuje na to, by kanał powrócił do pakietu Canal+.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL