Barbara Kurdej-Szatan wraca do TV! Poprowadzi nowy program

W ostatnich tygodniach ubiegłego roku Barbara Kurdej-Szatan była na ustach wszystkich. Wydawało się, że pozycji ulubienicy widzów nic nie jest w stanie zaszkodzić. Wystarczył jednak jeden niefortunny wpis i aktorka straciła zaufanie części fanów oraz kilka kontraktów. Od pewnego czasu aktorka powoli wraca do show-biznesu. Według najnowszych doniesień zostanie współprowadzącą jednego z telewizyjnych programów.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, o której w ostatnim czasie było bardzo głośno. Wszystko za sprawą sytuacji związanej z jej wpisem; Barbara Kurdej-Szatan wspomniała m.in. o Straży Granicznej, posługując się dość mocnym słownictwem. W konsekwencji gwiazda - decyzją władz TVP - musiała pożegnać się z serialem: "M jak Miłość", w którym występowała od kilku lat. Sama zainteresowana przez długi czas nie odnosiła się publicznie do całego zajścia, ograniczając swoją aktywność w mediach społecznościowych do absolutnego minimum. 

Od kilku tygodni aktorka wraca do życia publicznego. Udzieliła nawet osobistego wywiadu Żurnaliście, w którym przyznała, że "Zawsze angażowałam się w przeróżne akcje charytatywne i jak wrzuciłam coś, to akurat dotyczyło sprzedaży kalendarza dla ośrodka preadopcyjnego w Otwocku, to oczywiście pierwsze komentarze były, że to ocieplanie wizerunku. Tylko że ja mam gdzieś ocieplanie wizerunku, bo ja nie muszę sobie ocieplać wizerunku. Nawet nie mam ochoty tego robić, bo wyjątkowo długo miałam naprawdę mocno ciepły wizerunek, który mnie często irytował. I wcale nie żałuję, że się wydarzyło, jak się wydarzyło, a ocieplanie wizerunku mam naprawdę w d*pie". 

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan straci wszystkie kontrakty?

Co dalej z karierą Barbary Kurdej-Szatan? Menadżer gwiazdy zabrał głos

Nowy program

Według doniesień Pudelka Barbara Kurdej-Szatan nie musi obawiać się o utracone kontrakty, bo ma już na oku coś nowego. Aktorka otrzymała podobno propozycję o TTV. Razem z Przemysławem Kossakowskim ma poprowadzić "Project Cupid". Program ma pokazać losy osób z niepełnosprawnością intelektualną, które pragną znaleźć swoją drugą połówkę. Kossakowski ma już doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. W tej samej stacji prowadził "Down the road". Jest również artterapeutą. 

We wspomnianym wywiadzie z Żurnalistą Barbara Kurdej-Szatan zaznaczyła również, że stacje telewizyjne nie straciły zainteresowania jej osobą i nadal otrzymuje propozycje. "Z TVN mam tak, że od dłuższego czasu są takie podchody z jednej i z drugiej strony, ale jeszcze się nie do końca ziściło. Aczkolwiek w jednej stacji wzięłam udział w jednym projekcie, w programie, który prowadziłam, ale emisja tego będzie dopiero za parę miesięcy, także nie mogę więcej zdradzać" - wyznała była gwiazda "M jak miłość". 

Przez Barbarę Kurdej-Szatan stracił pracę? "Obrzydliwe kłamstwo"


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy