Anna Kalczyńska: Tak mieszka gwiazda śniadaniówki TVN-u!

Anna Kalczyńska, popularna dziennikarka i prezenterka TVN, często dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami z jej najnowszych projektów czy informacjami zza kulis pracy przy telewizyjnych programach. W mediach społecznościowych zamieszcza także zdjęcia swojego domu, który jest nie tylko elegancki, ale bardzo przytulny. Zobaczmy, jak mieszka prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Anna Kalczyńska: Dziennikarka i prezenterka

Anna Kalczyńska z telewizją związana jest od lat. Współpracowała z redakcją m.in. "Pegaza", emitowanym na TVP1. Od 2002 roku pracuje w TVN - na antenie stacji prowadziła serwisy informacyjne, była wydawcą oraz prezenterką "Studia Europa". W 2014 r. dziennikarka dołączyła jako prezenterka do popularnej śniadaniówki, czyli "Dzień Dobry TVN".

Anna Kalczyńska: Luksusowy dom

Dom Anny Kalczyńskiej sprawia wrażenie przytulnego. W dużym salonie można zobaczyć proste, ale eleganckie meble w kolorach brązu. Na środku znajduje się stół, idealny na przyjęcia gościa. W tym pokoju, jak i w innych, dziennikarka zadbała o dodatki, które sprawiają, że mieszkanie staje się bardziej przytulne.

Reklama

Duże wrażenie na obserwujących Annę Kalczyńską użytkownikach serwisu zrobiła także przestronna kuchnia, w której znajduje się biała zabudowa. Wystrój jest dość minimalistyczny.


Uwagę internautów zwrócił m.in. blat wykonany ze szczotkowanego kamienia oraz to, że kuchnia jest umiejscowiona nieco wyżej niż salon.

W domu Anny Kalczyńskiej znajduje się także przestronny i długi hol, a prezenterka "Dzień Dobry TVN", często wybiera to miejsce na zaprezentowanie swoich kreacji.

Jak wam się podoba wystrój domu Anny Kalczyńskiej?

Zobacz też:

Rudi Schuberth: Przed laty bawił miliony Polaków. Co słychać u niego dziś?

Tomasz Sekielski: Były dziennikarz TVN miłość znalazł w pracy! Była jego.. stażystką

"Duże dzieci": Miliony widzów pokochały Jadzię Nalepę! Co słychać u niej dziś?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy