Anna Bogusiewicz żegna się z TVP. Spędziła tam kilka lat

Anna Bogusiewicz zakończyła pracę w Telewizji Polskiej - dowiedział się portal Wirtualne Media. Informację w rozmowie z serwisem potwierdziło Centrum Informacji TVP. Bogusiewicz spędziła w TVP kilka lat, pojawiała się m.in. w "Wiadomościach".

Anna Bogusiewicz zakończyła pracę w TVP

Portal Wirtualne Media dowiedział się, że Anna Bogusiewicz zakończyła pracę w TVP. "Pani Anna Bogusiewicz nie jest już pracownikiem Telewizji Polskiej" - przekazało Centrum Informacji TVP.

Anna Bogusiewicz pracowała w TVP przez kilka lat. Na początku kariery sprawdzała się m.in. jako researcher dla "Wiadomości". Z czasem trafiła na szklany ekran. W 2020/2021 roku zaczęła występować przed kamerą w paśmie informacyjnym TVP Info w południe i wieczorami.

Reklama

Miała też okazję wydawać program "Info Poranka". We wrześniu zeszłego roku Bogusiewicz dołączyła do zespołu nowego programu "Plan dnia". W podobnym czasie zaczęła się pojawiać jako prowadząca "Wiadomości". U boku Michała Rachonia moderowała debatę przedwyborczą, transmitowaną przez TVP.

Anna Bogusiewicz ma za sobą karierę modelki

Nie wszyscy wiedzą, że była gwiazda TVP była w przeszłości modelką. W 2007 roku została finalistką konkursu Miss Polski w kategorii Miss Foto. Dodatkowo wzięła udział w konkursie Miss Globe International, który organizowany był w Albanii. W jednym z instagramowych wpisów wróciła wspomnieniami do konkursu. 

"Poznałam wówczas wielu ciekawych i cudownych ludzi, ale przede wszystkim świetne dwadzieścia siedem dziewczyn-finalistek, w tym przyjaciółkę na całe życie. Każda z nas była inna, ale wiele nas łączyło. Nie miałyśmy sztucznych rzęs, przedłużanych włosów, ani silikonu tu i tam. Miałyśmy za to apetyt na cudowną przygodę, zdroworozsądkowe podejście do sprawy i sympatię do siebie nawzajem" - wspominała.

Czytaj więcej: Z TVP do TV Republika. Anna Popek zostanie nową gwiazdą stacji?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy