Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski nowymi prowadzącymi "Mam Talent!"

"Mam talent!" powróci na antenę w nowym wydaniu! Za stołem jurorskim 15. edycji show zasiądą Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Odmieniony skład jury to jednak nie koniec niespodzianek - program poprowadzi zupełnie nowy duet - Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski.

Na scenie programu "Mam talent!" już po raz 15. zaprezentują się najzdolniejsi ludzie w kraju. Występy oceni jury w nowym składzie - w rolę jurorów po raz pierwszy wcielą się Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa, a zespołowi jurorskiemu przewodniczyć będzie Agnieszka Chylińska. 

Reklama

To jednak nie koniec zmian - w kolejną edycję programu wprowadzi nas nowa para prowadzących, czyli Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski!

Nowy duet prowadzących "Mam talent!"

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka i prezenterka znana publiczności zarówno z telewizyjnego ekranu, jak i radiowej anteny. Od pewnego czasu aktywnie tworzy także podcasty.

Widzom TTV Jan Pirowski znany jest jako gospodarz lubianych programów, ale działa zawodowo również na innych polach - jako prezenter oraz dziennikarz radiowy.

15. sezon "Mam talent!" zagości na antenie TVN już wiosną 2024 roku.


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Mam talent! | Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy