Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela chce wrócić do show Polsatu w nowej roli!

Minęły już ponad cztery lata od ostatniego występu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli, czyli Bożenki z „Klanu”, na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Odeszła z programu, by – jak tłumaczyła – „popracować nad życiem osobistym”. Teraz coraz poważniej myśli o powrocie do hitowego show Polsatu... Nie chce jednak znów być trenerką. Marzy się jej miejsce za stołem jurorskim!

Agnieszka Kaczorowska-Pela przez kilka sezonów była jedną z najbardziej lubianych tancerek i trenerek biorących udział w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". To ona nauczyła tańczyć Rafała Maślaka, Krzysztofa Wieszczka (wygrał dzięki niej 3. edycję programu), Łukasza Kadziewicza, Nikodema Rozbickiego, Michała Malinowskiego i Antka Smykiewicza. Po wiosennej edycji "Tańca..." w 2018 roku niespodziewanie ogłosiła, że robi sobie przerwę, a wkrótce potem wyszła za mąż za Macieja Pelę.

Agnieszka Kaczorowska-Pela: Przejmie pałeczkę po Andrzeju Piasecznym?

Agnieszka - żegnając się z telewidzami - zapowiedziała, iż nie rozstaje się z show na zawsze. Wiadomo było, że po urodzeniu córek - Emilki w lipcu 2019 roku i Gabrysi w lipcu 2021 roku - trudno jej będzie wrócić do morderczych treningów, ale okazało się, że wcale nie musi tańczyć, by znów pojawić się w studiu "Dancing with the Stars". Jak informuje magazyn "Party", serialowa Bożenka z "Klanu" ma chrapkę na zajęcie miejsca w fotelu jurora!

Reklama

Kilka dni temu producent "Tańca..." oficjalnie potwierdził, że kolejna edycja show pojawi się na antenie Telewizji Polsat jesienią. "Party" dotarło do informacji, że w nowej odsłonie programu za stołem jurorskim nie zobaczymy Andrzeja Piasecznego, a jego miejsce być może zajmie właśnie Agnieszka Kaczorowska-Pela.

"Agnieszka jest doświadczoną i utytułowaną tancerką, a do tego zna program od podszewki. Byłaby świetna w tej roli" - cytuje słowa anonimowego informatora magazyn "Party".

Agnieszka Kaczorowska-Pela: Posadę może jej sprzątnąć sprzed nosa... Marcin Hakiel!

Choć gwiazda "Klanu" ma wielkie szanse, by zostać jurorką, jest ktoś, kto może sprzątnąć jej tę posadę sprzed nosa. Podobno prowadzone są też rozmowy z... Marcinem Hakielem.

Tancerz, którego nazwisko od kilku miesięcy nie schodzi z czołówek serwisów plotkarskich z powodu jego rozwodu z Kasią Cichopek, ogłosił właśnie na Instagramie, że wrócił do tanecznych treningów i przygotowuje się do nowych wyzwań!

O tym, kto jesienią zasiądzie obok Iwony Pavlovic, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego za stołem jurorskim "Tańca z gwiazdami", dowiemy się dopiero pod koniec wakacji. Podobno Agnieszka Kaczorowska-Pela zamierza ostro walczyć o nową posadę... Póki co szykuje się do 30. urodzin i planuje rodzinny urlop w ciepłych krajach.

Myślicie, że sprawdziłaby się w roli jurorki?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL