Reklama

"19+": Koniec serialu! Kiedy emisja ostatniego odcinka?

"19+" to serial dla nastolatków, który przez lata gromadził przed telewizorami sporą publiczność. Wiadomo już jednak, że aktualnie emitowany 11. sezon produkcji będzie ostatecznie ostatnim. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, stacja pracuje obecnie nad nowym projektem, w którym wystąpi część aktorów z „19+”. Co wiadomo o tej produkcji?

Koniec serialu "19+". TVN7 nie pokaże już nowych odcinków

"19+" zadebiutowało na antenie TVN w 2016 roku. Serial opowiadał o problemach młodzieży z Krakowa, która dopiero co wkroczyła w dorosłość i musi nauczyć się życia na własny rachunek. W 2020 roku emisja "dziewiętnastki" została przeniesiona do TVN7. Po sześciu latach i wyemitowaniu ponad siedmiuset epizodów zapadła decyzja o zakończeniu serialu. Szefostwo Siódemki argumentowało ten krok wyczerpaniem formuły, bo wielu aktorów z produkcji wkrótce skończy 30 lat.

"Nie możemy w nieskończoność oszukiwać widzów, że tworzymy serial dla 19-latków, kiedy nasi bohaterowie zbliżają się do trzydziestki" - mówiła w rozmowie z "Press" szefowa TVN, Katarzyna Mazurkiewicz. Wobec tego historia krakowskiej młodzieży zakończy się na 732. odcinku, który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 23 maja 2022 roku. Co wydarzy się w finale serialu? Sprawdźmy, co wiemy na ten temat!

Reklama

Finał "19+" - odc. 732. Jak zakończy się serial?

W domu ekipy rozpoczną się przygotowania do wirtualnego wesela Iwony i Wojtka, którzy wzięli ślub w Stanach Zjednoczonych. Przyjaciółki na liście gości umieszczą także Kacpra, do którego Mela wciąż coś czuje. Wśród uczestników imprezy znajdą się także Gosia i Seba, którzy specjalnie przylecą z Londynu. Dominika nie mogła pojawić się na weselu z Emilem, więc w zamian zaprosi Milenę. Niespodziewanie chłopak pojawi się jednak w domu Ekipy, a Domi będzie przeszczęśliwa.

Wszyscy przyjaciele połączą się zdalnie z młodą parą. W trakcie imprezy Milena będzie miała okazję, aby skonfrontować się z Konradem. Po dłuższej dyskusji oboje dojdą do wniosku, że chcą być razem. Frodo i Kaja, którzy od początku wesela unikali się nawzajem, postanowią wrócić do siebie. Niespodziewanym gościem imprezy będzie Kacper, który pogodzi się z Melą. Pomiędzy nimi będzie bardzo gorąco! Ostatni odcinek serialu zakończy wspólny pożegnalny wideoblog wszystkich członków ekipy.

Telewizyjna Siódemka szykuje niespodziankę dla widzów

Telewizyjna Siódemka ma jednak dobre wieści dla fanów serialu "19+". Stacja pracuje obecnie nad nową produkcją, w której najprawdopodobniej wystąpią aktorzy znani z "dziewiętnastki". Na razie nie wiadomo, kiedy propozycja nadawcy trafiłaby na antenę. Wiele wskazuje jednak na to, że najwcześniej nastąpi to jesienią tego roku.

"Mogę zdradzić, że pracujemy nad nowym projektem, który na pewno ucieszy fanów "19+". Na tę chwilę jest za wcześnie na konkrety, aktualnie trwają prace koncepcyjne i scenariuszowe. Jeszcze nie wiemy, kiedy trafi on na antenę, być może już jesienią" - wyjawiła szefowa TVN7.

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL