"Zakazany owoc": Przychodzą wyniki testu DNA na ojcostwo. Są jednoznaczne

"Zakazany owoc" to turecki serial, który pokochali Polacy. Od 2022 roku emitowany jest na antenie TVP 2 i wciąż chętnie oglądany. Każdy epizod przynosi dawkę emocji i ciekawości, co będzie dalej. Co się stanie w odcinkach 360 i 361?

"Zakazany owoc" to serial tureckiej produkcji, który miał swoją premierę w 2018 roku. Historia rozgrywa się w Stambule i opowiada o siostrach Yildiz i Zeynep. Kobiety pochodzą z biedniejszej dzielnicy miasta, jednak obie marzą o awansie do wyższych sfer. Ich droga może się jednak różnić. Jedna z sióstr chce wyjść za bogatego męża, druga natomiast chce sama zapracować na swój sukces.

Pomaga im za to Ender Argun, zamożna kobieta. Odmienia życie sióstr i udaje im się osiągnąć cel. "Zakazany owoc" to serial pełen intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spodoba się on wielu fanom tureckich produkcji. Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 360 i 361.

Reklama

“Zakazany owoc” odcinek 360 – streszczenie. Cagatay okazuje się ojcem Atlasa

Kumru decyduje się na powrót do domu. Przychodzą wyniki testu DNA. Rezultat jest jednoznaczny, Cagatay jest ojcem Atlasa. Kumru po powrocie szczególną uwagę poświęca Omerowi, którego adoruje. Zaprasza go nawet do domu na kolację. Feyza i Ender zawierają sojusz i razem są przeciwne Cagatayowi.

“Zakazany owoc” odcinek 361 – streszczenie. Awantura w lokalu Omera

W jedzeniu Arzu jest włos. W restauracji Omera wszczęta zostaje awantura. Kumru rozmawia z Cagatayem. Informuje go, że jest z Omerem. Asuman w nerwach używa mocnych słów wobec Cagataya. Dogan jest zdenerwowany na Arzu.

“Zakazany owoc” odcinki 360 i 361 – gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" jest serialem emitowanym na antenie TVP 2. Odcinki można oglądać na tej stacji codziennie od czerwca 2022 roku.

Odcinek 360 "Zakazanego owocu" będzie można oglądać w czwartek 7 grudnia. Epizod rozpocznie się o godzinie 17:15 na stacji TVP 2.

Następny, 361 odcinek tureckiej produkcji "Zakazany owoc" zobaczymy natomiast w piątek 8 grudnia. Ponownie zostanie wyemitowany o godzinie 17:15.

Więcej informacji i newsów na temat seriali i kulis ich powstawania znajdziecie na naszym Facebooku lub Instagramie Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy