Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 841 / Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Walczak musi rozwiązać sprawę morderstwa Antoniny Rowickiej, której ciało odnaleziono w jej mieszkaniu. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci.
Ofiara wraz z przyjaciółką prowadziła firmę przyznającą certyfikaty ekologiczne, co nie wszystkim się podobało. Gosposia denatki twierdzi, że od pewnego czasu jakiś podejrzany mężczyzna śledził Rowicką. Okazuje się, że był nim ekolog twierdzący, że działalność kobiety szkodzi przyrodzie. Wspólniczka zmarłej nie powiedziała załodze całej prawdy. Wkrótce znika w tajemniczych okolicznościach, a w jej domu zostaje znaleziona wiadomość zapisana krwią.
Więcej odcinków
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 866
W mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny, Karola Pożarowskiego. Morderstwa dokonano przy użyciu narzędzia składającego się z dwudziestu... więcej
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 865
Na terenie wyższej uczelni zamordowano rektora, Macieja Kaszubę. Wychodzi na jaw, że prowadził on nielegalny biznes, sprzedając dyplomy... więcej
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 864
W lesie zostaje odnaleziony pięcioletni chłopiec. Nie ma z nim kontaktu. więcej
Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny Odcinek 863
W opuszczonym domu zostają odnalezione zwłoki kobiety. Ofiarę uduszono workiem foliowym. więcej