"Przysięga": Czy spotkanie z ojcem uzdrowi Gulperi?

W 821 odcinku „Przysięgi” zobaczymy, czy rodzina zaradzi problemom psychicznym Gulperi. Pomiędzy Emirem, a Savasem ponownie zapanuje niezgoda. Czy Emirowi uda się odnaleźć remedium na traumę Gulperi?

"Przysięga" to turecki serial, który na antenie TVP1 widzowie mogą oglądać od 2019 roku. Śledzi losy Emira, który zostaje zmuszony przez swojego ojca do rezygnacji z dotychczasowej wolności i swobody. Małżeństwo z piękną Reyhan ma utrzymać go pod kontrolą. Emir nie zamierza na to pozwolić. Prowokuje Reyhan złym traktowaniem do złożenia papierów rozwodowych. Tym samym ściąga na swoją rodzinę falę intryg i nieszczęść.

"Przysięga" odc. 821. Streszczenie

Bliscy walczą o zdrowie Gulperi. Kobieta musi poradzić sobie z traumą. Emir wierzy, że ojciec jest kluczem do jej uzdrowienia. Dlatego pomaga Bekirowi wyjść na wolność. Kiedy Savas się o tym dowiaduje, jest wściekły. Zabrania Bekirowi spotkać się z Gulperi.

Reklama

Savas prosi Barana, aby pilnował Gulperi na farmie i nie pozwolił na żaden kontakt z osobami spoza rodziny. Emir zagaduje Barana i odciąga jego uwagę od obowiązków. Gulperi wykorzystuje okazję i wymyka się z domu.

Jeden z pacjentów zaczyna interesować się Narin. Niepokoi to Kemala. Mężczyzna martwi się o swoją partnerkę. Między Mulayim i Munever panuje zgoda. Para spaceruje po wybrzeżu. Mężczyzna pragnie, aby ukochana poznała siostrę Sultan. Munever hamuje jego ekscytację. Mówi, że najpierw potrzebuje omówić poznanie rodziny partnera z córką.

"Przysięga" odc. 821. Kiedy i gdzie oglądać?

W poniedziałek 6 marca o godzinie 16:05. Serial emitowany jest na kanale TVP1. Wszystkie odcinki, które zostały wyświetlone, można znaleźć w Internecie. Są umieszczone na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.
Zobacz także:

Barbara Kosmal: Córka Barbary Brylskiej. Jej życie przerwał tragiczny wypadek

Iwona z "Sanatorium miłości" nie ma litości. "Wtedy siebie nie lubię"

Od śmierci Pawła Królikowskiego minęły 3 lata. Nie do wiary, jak dziś wygląda jego grób

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy