Tęsknicie za "The Last of Us"? Mamy lekarstwo na Wasze serduszka

Dla fanów tęskniących za "The Last of Us" przygotowaliśmy listę seriali, które mogą zapełnić pustkę przed premierą drugiego sezonu! Nasze propozycje uzupełnią wasze wieczory o przyjemny dreszczyk emocji.


Fani bezwzględnie pokochali pierwszy sezon "The Last of Us", który wprowadził ich w klimat mrocznego postapo, w którym ludzie ulegli potężnemu grzybowi zmieniającemu obywateli w zombie. Niestety serial liczy zaledwie kilka odcinków, a po ich obejrzeniu pozostaje pustka, którą trudno zapełnić. Dlatego przygotowaliśmy propozycje, które zapełnią puste miejsca w Waszych sercach. 

"The Walking Dead"

W kręgu zombi-maniaków ten serial jest absolutnym "must-watch". Produkcja doczekała się 11 sezonów i była nominowana do ponad 130 prestiżowych nagród. W pierwszych sezonach głównym bohaterem jest Rick Grimes, oficer policji, który później przewodzi grupce ocalałych. Z czasem jego najbliższe otoczenie coraz bardziej się rozrasta, a podróżując, spotykają nowe osoby, które nie są pozytywnie nastawione. Z czasem muszą wkroczyć na wojenną ścieżkę. Bohaterowie rozwijają się, a ich los, zamiast z czasem się poprawiać, układa się niczym sinusoida. "The Walking Dead" zapewni Wam długie godziny rozrywki pełne nie tylko ciekawych bohaterów, ale równie charyzmatycznych antagonistów. 

Reklama

"The Rain"

W Skandynawii spada deszcz, ale mieszkańcy kompletnie się z tego nie cieszą. Wraz z opadami przenosi się śmiertelny wirus i tylko nieliczni przeżywają. Wśród ocaleńców znajduje się rodzeństwo, które spędziło sześć długich lat w bunkrze i postanawiają wyjść stamtąd, by odszukać ojca, który zaginął w nie do końca jasnych okolicznościach. Wyruszają w karkołomną wyprawę, a ich podróż została pokazana w trzech sezonach serialu. 

"Łasuch"

Jak jednym słowem określić ten serial? “Uroczy" będzie idealnym opisem. Głównym bohaterem jest Gus — chłopiec, któremu wyrosły jelenie różki, a jego światem stała się planeta spustoszona przez nieznany kataklizm. Efektem tego było powstanie takich hybryd jak on. Wyrusza w podróż przez spustoszoną Amerykę, ale nie jest samotny w tej przygodzie - towarzyszy mu Jepperd. Jaki jest ich cel? Poszukują bezpiecznej przystani - tylko i aż tyle. 

"All of Us Are Dead"

Koreańska produkcja, która jest zdecydowaną perełką wśród netfliksowych seriali. Akcja rozpoczyna się w szkole średniej w czasie rozpoczęcia epidemii zombie. Uczniowie zostają uwięzieni w budynku liceum i muszą przetrwać. Produkcja niezwykle sprawnie utrzymuje widza w napięciu, a emocji nie zabraknie ani przez chwilę.  

"Mgła"

Nad miasteczkiem pojawiła się tajemnicza mgła. Można byłoby ją uznać za całkowicie zwykłe zjawisko, gdyby nie to, że mieszkańcy zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach. Bezpieczną przystanią wydaje się być galeria handlowa. Ocaleńcy muszą zmierzyć się z tym, co czyha we mgle, ale czy przetrwają? Produkcja powstała na motywach powieści mistrza grozy - Stephena Kinga. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Żywe trupy | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy