Seriale Disneya, bez których nie byłoby naszego dzieciństwa

Pokolenie, które dorastało po 2005 roku, miało nie tylko większy dostęp do przeróżnych nowinek technologicznych, ale też mnóstwa seriali kierowanych do nastolatków. Przypomnijmy sobie kilka tytułów, bez których nasze dzieciństwo byłoby puste.

"Hannah Montana"

Nie da się ukryć, że z kanałem Disney Channel w Polsce, jednoznacznie kojarzy się serial "Hannah Montana". Historia Miley, która wiedzie podwójne życie była i jest wciąż jedną z najbardziej pozytywnych i kolorowych produkcji. Główna bohaterka stara się być zwykłą dziewczyną, ale jednocześnie chce rozwijać swoją muzyczną karierę. Ma pełne poparcie swojego ojca, który jednak pozwala dziewczynie popełniać własne błędy. Z tego wynika dużo zabawnych sytuacji, ale również bardzo pouczających — nie tylko dla bohaterki, ale też dla widzów. 

Dzięki tej produkcji prawdziwą gwiazdą stała się Miley Cyrus - od piosenkarki pop dla najmłodszych, do gwiazdy wielkiego formatu, której koncerty wyprzedają się w kilka minut. 

Reklama

"Jonas"

Kolejny muzyczny serial, który na dobre zamieszkał w naszych sercach. Produkcja "Jonas" skupiała się na muzycznych (i nie tylko) przygodach utalentowanego rodzeństwa. Nick, Joe i Kevin stali się idolami nastolatek. Chłopcy starają się żyć normalne, ale to nie jest łatwe, gdy jest się gwiazdą muzyki.  

Jakiś czas po zakończeniu serialu i po występie w filmach z serii "Camp rock", zespół się rozpadł, a bracia zniknęli z pierwszych stron gazet. Niedawno jednak powrócili, w tym roku w Polsce zagrają koncert, a o aktorstwie nie zapomnieli - a to dzięki temu, że dwóch z braci związało się z gwiazdami serialowymi i kinowymi: Sophie Turner i Priyanką Choprą.

"Taniec rządzi"

Produkcja muzyczno-taneczna, dzięki której mogliśmy bliżej poznać największą gwiazdę ostatnich lat: Zendayę. CeCe Jones (Bella Thorne) i Rocky (Zendaya) są radosnymi nastolatkami, które dzielą swój czas pomiędzy szkołę i pasję, jaką jest taniec. Obie występują jako profesjonalne tancerki w popularnym programie tanecznym. Jak typowe nastolatki pakują się w różne kłopoty, ale zawsze potrafią się z nich wykaraskać, a przyjaźń zawsze zwycięża. 

Zendaya jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek, a do jej najnowszych wielkich sukcesów jest m.in. udział w kinowym hicie "Diuna". 

"Nie ma to jak hotel" i "Nie ma to jak statek"

Wyobrażaliście sobie kiedyś, jakby to było mieszkać w pięciogwiazdkowym hotelu? Bliźniaki Zack i Cody mieli taką możliwość! Oczywiście ciągle uprzykrzali życie panu Moseby’emu i innym pracownikom hotelu, mieli setki pomysłów na minutę, ale kto by nie wybaczył takim uroczym dzieciakom? 

Niedługo po zakończeniu serii z hotelem, powstał spin-off, którego akcja rozgrywa się na luksusowym statku. Chłopcy nieco dorośli, ale nie zaczęli unikać problemów, a wręcz przeciwnie — wszyscy znają powiedzenie "małe dzieci — małe problemy, duże dzieci — duże problemy". 

Cole Sprouse (serialowy Cody), kontynuuje aktorską karierę. Mogliśmy go zobaczyć w takich produkcjach jak serial "Riverdale", czy filmie "Trzy kroki od siebie". Drugi z braci - Dylan miał kilkuletnią przerwą od występów przed kamerą, ale niedawno powrócił i pojawił się w serii filmów "After" oraz "Piękna katastrofa". 

"Czarodzieje z Waverly Place"

Serial "Czarodzieje z Waverly Place" opowiadał o perypetiach nastoletniego rodzeństwa — Alex, Justina i Maxa Russo, którzy pewnego dnia odkrywają, że wywodzą się z rodu czarodziejów. Zmuszeni do ukrywania przed otoczeniem swoich magicznych mocy — nad którymi skądinąd jeszcze nie panują — bohaterowie co chwila lądują w tarapatach.  

W roli Alex mogliśmy obserwować Selenę Gomez, która na przestrzeni lat stała się gwiazdą muzyki i rozpoznawalną aktorką. W ostatnich miesiącach dla fanów serialu pojawił się świetne informacje: serial powróci z nowymi odcinkami, Selena Gomez gościnnie pojawi się w pierwszym epizodzie, a w kolejnych będzie pełniła funkcję producentki wykonawczej.  

Na planie spotkali się już członkowie dawnej obsady, ale na nowy sezon zapewne jeszcze będziemy musieli poczekać.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hannah Montana | Selena Gomez | Miley Cyrus | Zendaya
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy