Związek Piotra Stramowskiego kwitnie! U boku nowej partnerki odnalazł szczęście

Piotr Stramowski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Przez wiele był w związku z Katarzyną Warnke, ale w ubiegłym roku para zdecydowała się na rozwód. Od jakiegoś czasu aktor widywany jest z nową partnerką. Ku rozpaczy wiernych fanek gwiazdora, jego związek ewidentnie kwitnie! Wskazują na to m.in. zdjęcia z eventu, w którym uczestniczyła para.

Piotr Stramowski zakochany!

Związek Piotra Stramowskiego i Natalii Krakowskiej kwitnie. Aktor i neuromentorka pojawili się razem na gali Top Seriale, podczas której Stramowski wręczał jedną z nagród. Choć ukochana nie pozowała z nim na ściance, to w kuluarach świetnie się bawili w swoim towarzystwie - czule i radośnie. To już drugie oficjalne wyjście tej pary. Pod koniec stycznia aktor zabrał swoją nową dziewczynę na premierę filmu "Pokusa". 

Ich znajomość ma jednak znacznie dłuższą historię. W zeszłym roku - niedługo po rozstaniu z Katarzyną Warnke - paparazzi wyśledzili Stramowskiego z nową miłością w jednej z kebabowni na Saskiej Kępie. Tożsamość pięknej blondynki szybko została rozszyfrowana. Natalia Krakowska na swoim Instagramie reklamuje się jako neuromentorka, która "pomaga w łamaniu schematów systemowych dla pełnego życia i prosperującej marki". Dociekliwi sprawdzili również, że wcześniej Natalia pracowała jako scenografka, a na planie "Fightera", w którym Stramowski zagrał główną rolę, była rekwizytorką planu. Ładna z nich para?

Reklama

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy