Żona Piotra Adamczyka twierdzi, że wyleczył ją... wegetarianizm

Żona Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak, świętuje rok, od kiedy nie je mięsa. Aktorka i modelka wymieniła szereg korzyści, jakie dla niej płyną ze zmiany nawyków żywieniowych. Przyznała m.in., że pozbyła się chronicznego bólu barku, gdyż mięso wzmagało u niej stan zapalny.

W kwestii zdrowia Karolina Szymczak najczęściej zabierała głos, opowiadając o swojej walce z endometriozą - chorobą, która objawia się m.in. bólem podczas miesiączki i stosunku seksualnego oraz trudnością z zajściem w ciąże. Cierpi na tę przypadłość od wielu lat, ale dopiero niedawno dostała diagnozę. Rok temu przeszła operację związaną z endometriozą. Wtedy też zdecydowała się przejść na wegetarianizm...

Żona Piotra Adamczyka cieszy się ponadto, że ma teraz więcej energii, lepiej sypia, ma lepszą cerę i mniejszy apetyt, gdyż warzywa mają dużo sycącego błonnika.

Reklama

Kolejną korzyścią jest to, że czas, jaki zabiera jej przygotowywanie posiłków skrócił się do 30 minut maksymalnie, a do tego jej kuchnia jest bardziej urozmaicona. Następny plus - nie była przeziębiona ani razu.

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk w Hollywood

Szymczak wraz z mężem spędza teraz dużo czasu w Los Angeles. Oboje próbują swoich sił w Hollywood. Jej ukochany zagrał ostatnio w marvelovskim serialu "Hawkeye", natomiast ona wystąpiła w najnowszym filmie Damiena Chazella "Babylon", gdzie zagrała u boku takich gwiazd jak Brad Pitt i Margot Robbie.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Adamczyk | Karolina Szymczak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy