Żona Marcina Mroczka w różowym bikini! Co za figura!

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek od lat tworzą udany związek. Dzięki popularności, jaką cieszy się aktor, głośno zrobiło się również o jego żonie. Piękna blondynka cieszy się sporym zainteresowaniem, a jej kolejne zdjęcia zachwycają fanów. Ostatnio na swoim Instagramie zamieściła kadr, który wprost zachwycił internautów. Uwagę przyciąga... różowe bikini.

Marlena Muranowicz w bikini

Marcin Mroczek w "M jak miłość" gra u boku Katarzyny Cichopek, która wciela się w rolę jego żony. W życiu prywatnym miejsce to przypisane jest Marlenie Muranowicz, którą gwiazdor poślubił w 2013 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: pierwszy syn - Ignacy - przyszedł na świat w 2016 roku, a drugi - Kacper - dołączył do rodziny rok później.

Zarówno Marcin Mroczek, jak i Marlena Muranowicz należą do grona aktywnych użytkowników sieci i często aktualizują swoje profile na Instagramie. Wśród internetowych publikacji można znaleźć urocze, rodzinne fotografie oraz ujęcia przedstawiające wpatrzonych w siebie małżonków. Nie brakuje także migawek z wakacji: właśnie taki rodzaj zdjęć w ostatnim czasie wiedzie prym na koncie modelki. Marlena Muranowicz wraz z dziećmi przebywa bowiem nad morzem, skąd przesyła słoneczne pozdrowienia. Obok aktywnego wypoczynku nie zabrakło także chwil błogiego relaksu na plaży - żona Marcina Mroczka wrzuciła m.in. galerię kadrów, na których pozuje w bikini.

Reklama

Żona Marcina Mroczka na wakacjach - Instagram

Pierwsze ujęcie przedstawia Marlenę Muranowicz z poziomu tzw. selfie - mama dwójki chłopców sama zrobiła sobie zdjęcie, kierując migawkę aparatu głównie na twarz i dekolt. Druga fotografia ukazuje partnerkę aktora już w całej okazałości podczas odpoczynku na leżaku. W obu przypadkach Muranowicz wygląda fantastycznie! Uwagę zwraca zarówno jej promienny uśmiech, jak i zgrabna sylwetka.

Marlena Muranowicz wybrała wakacje nad Bałtykiem, skąd przesyła wiele pozytywnej energii i radości! My życzymy udanego urlopu i czekamy na więcej słonecznych publikacji.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marlena Muranowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy