Zofia Zborowska znów chora. "Nie mam już siły" - żali się fanom

Zofia Zborowska to aktorka, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzięki codziennym relacjom, fani gwiazdy na bieżąco wiedzą, co dzieje się w życiu ich ulubienicy. Ostatni wpis aktorki mocno ich jednak zaniepokoił. Okazuje się, że Zborowska ma spore kłopoty ze zdrowiem.

Zofia Zborowska żali się fanom

Zofia Zborowska pod koniec lipca 2021 roku urodziła córkę. Aktorka i jej mąż - Andrzej Wrona powitali na świecie pociechę, której dali na imię Nadzieja. Jeszcze będąc w ciąży, gwiazda zdradziła, dlaczego rodzice zdecydowali się właśnie na taki wybór.

- (...) Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia... Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy (...) - napisała na Instagramie.

Od czasu porodu popularna aktorka opowiada swoim fanom zarówno o blaskach, jak i cieniach macierzyństwa. Ostatnio aktorka zmaga się z tymi drugimi. Odkąd została mamą znacznie obniżyła jej się odporność.

Reklama

Niedawno aktorka poskarżyła się swoim obserwatorom na problemy zdrowotne, których nie może zwalczyć już od kilku miesięcy. 

- "Dobra mina do złej gry. Zapalenie zatoki klinowej. Od października jestem trzeci raz na antybiotyku. Tym razem 10 dni. Nie mam już siły. Bez kitu. Przez ostatnie 20 lat antybiotyk mógł dla mnie nie istnieć. Aż przyszła jesień/zima z bąbelkiem. Jak tak ma wyglądać życie w Polsce z małym dzieckiem to ja chyba mówię pass" - napisała na Instagramie.

Zaledwie kilka godzin później udostępniła jednak filmik z wizyty w salonie kosmetycznym, dając fanom jasno do zrozumienia, że jej stan nie jest aż tak zły, jak mogłoby się wydawać. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy