Zofia Zborowska rozpacza po stracie ukochanego psa

"Dziś o 9.30 odszedł nasz najwierniejszy przyjaciel Ziucio. Miał 17 lat. Cała rodzina płacze. Pożegnanie ukochanego zwierzaka jest czymś rozrywającym serce. Do ostatniej chwili była z nim moja mama" - poinformowała wczoraj na Instagramie Zofia Zborowska.

Aktorka postanowiła sięgnąć pamięcią do momentu, w którym pies trafił do ich rodziny. 

"Ziucia zaadoptowałam 17 lat temu z palucha. Zdecydowałam się na niego w zasadzie w ostatniej chwili stojąc już w kolejce z innym pieskiem. Ale jak zobaczyłam tego małego farfocla, z wielkim brzuchem (bo 'miał apetyt jak żaden inny pies') to wiedziałam ze to nasza krew. Wzięłam go po cichu, w zmowie z nieżyjącą już mamą mojego taty - Babcią Haneczką, z którą wtedy mieszkaliśmy"  - wspomina Zborowska na Instagramie. 

Reklama

"Tata nie chciał kolejnego psa bo 2 tyg wcześniej po 16?17? Latach odeszła jego ukochana Sunia (znajda z Mazur) a ja wiedziałam, że na złamane serce Ziucio da radę. I dał. Tata zakochał się od razu. Ziutusiu, dziękujemy Ci za te cudowne 17 lat. Byłeś prawdziwym przyjacielem" - podkreśliła aktorka.

Kim jest Zofia Zborowska?

Większość widzów może kojarzyć ją z występów w serialu "Barwy szczęścia", w którym przez 4 lata wcielała się w stomatolog Anetę Dylską. Aktorstwo ma we krwi - jest córką gwiazd polskiego kina, Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej.

O tym, że chce iść w ślady rodziców zdecydowała jako 15-latka. Ukończyła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Ponadto studiowała w Instytucie Lee Strasberga w Los Angeles. Na ekranie regularnie mogliśmy oglądać ją od 2009 roku. Występowała zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Ostatnio pojawiła się w filmie Patryka Vegi - "Miłość, seks i pandemia" oraz w serialu "Tajemnica zawodowa".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy