Znana aktorka trafiła na ostry dyżur po pogryzieniu przez fokę. Jest nagranie!

Urodzona w RPA Loulou Taylor spędzała 4 stycznia wolny czas na plaży Clifton Beach niedaleko Kapsztadu, gdy ją i kilka innych osób wypoczywających w podobny sposób, znienacka zaatakowało... szczenię foki. Aktorka wyznała, że zwierzę ugryzło ją sześć razy w wyniku czego musiała udać się do szpitala.

Atak rozwścieczonej młodej foczki, nagrany przez jednego z plażowiczów, udostępnił dziennik "New York Post". Na wideo widać, że ludzie są początkowo podekscytowani pojawieniem się zwierzęcia w ich otoczeniu, ale szybko wpadają w panikę, gdy rzuca się ono na nich, po czym wraca do wody, gdzie skupia swoją agresję najpierw na małym chłopcu, a później na pływającej nieco dalej Loulou Taylor. Kilka osób rusza aktorce na pomoc, w końcu jeden z mężczyzn chwyta zwierzę za ogon i odrzuca je w głąb wody.

Gwiazda skomentowała to wydarzenie na Instagramie. "Uważajcie pływając w Clifton! Zostałam zaatakowana w wodzie przez fokę i ugryziona sześć razy, co wymagało wizyty na ostrym dyżurze i przyjęcia silnych antybiotyków. One [foki] mają duże zęby! Dziękuję tym, którzy pomogli mi wyjść z wody" - napisała, pokazując zdjęcie zabandażowanych placów dłoni. 

Reklama

Loulou Taylor: Wreszcie dziewczyna z okładki!

Później, żartując już z tej sytuacji, opublikowała przerobiony plakat z kultowego filmu Stevena Spielberga "Szczęki" z wmontowanym w miejscu rekina sympatycznym płetwonogiem. "Wreszcie dziewczyna z okładki! Dziękuję artyście i kolejne podziękowania dla mężczyzn, którzy mnie uratowali. Nadal kocham ocean i wszystkie jego zwierzęta" - napisała przy tej okazji.

Według południowoafrykańskiego serwisu internetowego Daily Maverick, zachowania foki nie należy odbierać jako agresywne, a obronne. Miałoby ono prawdopodobnie wynikać z obrzęku mózgu u tego ssaka, spowodowanym masowym rozkwitem mikroskopijnych alg uwalniających neurotoksynę.

W serialu science-fiction HBO Max Loulou Taylor wcieliła się w role Cassii, mitraickiej żołnierki, która jako jedna z nielicznych przeżyła katastrofę statku kosmicznego Niebiańska Arka i utknęła z nimi na planecie Kepler-22b. Ostatnio zagrała też m.in. w filmie "Greckie wakacje".

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy