Wzruszający gest syna Anny Przybylskiej. Tak upamiętnił swoją matkę

5 października 2024 roku minie 10 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Szymon Bieniuk, syn aktorki, skończył niedawno 18 lat. Z tej okazji postanowił oddać hołd swojej mamie. Zrobił to w ten sam sposób, co przed laty jego starsza siostra Oliwia.

Bieniuk, który w styczniu 2024 roku skończył 18 lat, wytatuował sobie na klatce piersiowej datę urodzin Przybylskiej. Zdjęcia z tego wydarzenia opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Na podobny zabieg w dniu swoich 18. urodzin zdecydowała się jego starsza siostra Oliwia Bieniuk. Tatuaż znalazł się w obu przypadkach w tym samym miejscu.

Anna Przybylska: Wielka kariera i tragiczna śmierć aktorki

Przybylska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Mogliśmy ją oglądać w "Złotopolskich" jako uroczą policjantkę Marylkę. Występowała także w filmach, między innymi "Superprodukcji""Dniu świra" i "Bilecie na księżyc". Zmarła w wieku niespełna 36 lat z powodu raka trzustki.

Reklama

Gdy odbywał się pogrzeb aktorki, ulica Świętojańska w Gdyni została przystrojona 4 tysiącami białych róż oraz flagami z wizerunkiem zmarłej aktorki. W ostatnim pożegnaniu Anny Przybylskiej, oprócz jej bliskich i przyjaciół, uczestniczyły także tłumy jej wielbicieli.

"Każdy, kto pracował z Anną, powie to samo — jak szedł do roboty, gdzie miał ją spotkać, to wiedział, że będzie miał fajny dzień. Bo będzie wesoło, miło. Była pełna życia, miała taki temperament, że ta radość, ten entuzjazm udzielał się innym. Taką ją chcę zapamiętać" - powiedział Cezary Pazura po jej śmierci.

Czytaj również: Paulina Gałązka: Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Nigdy nie uważała się za urodziwą

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy