Własnych dzieci nie ma, ale jego synów wychowała jak swoich. Iwona Pavlović o poświęceniu

Słynna "Czarna Mamba", czyli Iwona Pavlović jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerek i osobowości telewizyjnych. Na przestrzeni lat wiele poświęciła, by rozwinąć swoją karierę — nigdy nie miała własnych dzieci, ale synów partnera pokochała jak swoich.

Jurorka "Tańca z gwiazdami" jest obecnie z drugim mężem. Z pierwszym zakończyła związek już kilka lat temu, ale nie żywią do siebie urazy. Iwona Pavlović przyznaje, że wiele poświęciła dla swoje kariery — również macierzyństwo. Jednak nie wydaje się, by czegokolwiek jej brakowało. 

Iwona Pavlović: Poświęcenie dla pasji

Iwona Pavlović urodziła się w 1962 roku w Olsztynie i dała się poznać widzom jako tancerka , międzynarodowa sędzina taneczna i osobowość telewizyjna. Telewidzom kojarzy się zapewne z programami "Taniec z gwiazdami" (do 2011 roku) oraz "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (od 2014).

Reklama

Poświęciła się pasji już w wieku 15 lat, choć pierwsze próby podejmowała gdy miała 7 lat. Wiele lat mieszkała w Londynie, gdzie pracowała i mieszkała w trudnych warunkach - wszystko by móc się rozwijać. 

"Można powiedzieć, że byłam takim kopciuszkiem, który po 8-10 godzinach ciężkiej pracy fizycznej, ubiera buty i biegnie na salę taneczną" - wspominała kilka lat temu. 

W rozmowie z Pomponikiem wyznała, że oddawała wszystkie fundusze na lekcje tańca. 

"Mieszkałam w mieszkaniu, gdzie na przykład zimą w łazience z kranu wisiał mi sopel lodu, ponieważ oszczędzałam na lekcje tańca. Wszystkie pieniądze odkładałam, ale rzeczywiście mój 3-letni pobyt w Londynie podyktowany był chęcią nauczenia się tańca. (...) Nie żałuje ani godziny, ani chwili, ani minuty." 

Po zakończeniu kariery tanecznej założyła razem z pierwszym mężem szkołę tańca. Później została sędzią na konkursach tanecznych.  

Pavlović wiele poświeciła dla kariery: nie tylko swój komfort i wygodę, ale też rodzinę (Viva).

Iwona Pavlović: Wyjątkowa więź synami męża

Jurorka "Tańca z gwiazdami" niedługo po rozwodzie z wieloletnim partnerem ponownie wyszła z a mąż. Obecnie związana jest z Wojciechem Oświęcimskim. Spotkali się, gdy oboje już byli doświadczeni przez życie, a Oświęcimski doczekał się trójki dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jak się okazuje, dla Pavlović nie był to żaden problem. Jak sama wyznała, stara się być dla nich najlepszą przyjaciółką. 

W rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" kilka lat temu przyznała: 

"W swoim życiu nie miałam takiego etapu, abym siedziała i płakała, że bardzo chcę mieć dzieci. Wręcz przeciwnie. Taniec wypełnił całe moje życie. Dzieci schodziły całkowicie na drugi plan."

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy