Wil Smith skończył 55 lat. Wzruszające życzenia od żony

25 września Will Smith obchodził 55. urodziny. On sam upamiętnił ten dzień nagraniem sprzed pięciu lat, kiedy to w ramach prezentu postanowił skoczyć na bungee z helikoptera. W nagraniu aktor zachęca wszystkich do podejmowania ryzyka, bowiem bez niego trudno o radość w życiu. Właśnie o tej zaraźliwej energii i apetycie na życie wspomniała żona gwiazdora, Jada Pinkett Smith, składając mu urodzinowe życzenia. W zamieszczonym na Instagramie poście aktorka podkreśliła, że jej mąż nauczył ją pokonywać życiowe trudności z uśmiechem.

Przy okazji urodzin Willa Smitha żona gwiazdora sięgnęła do rodzinnego archiwum fotograficznego, aby zilustrować życzenia dla męża czarno-białą rodzinną fotografią sprzed wielu lat. To radosne zdjęcie jedynie podkreśla to, za co aktorka jest szczerze wdzięczna swojemu mężowi. "Willardzie bez ciebie nie doświadczyłabym największej radości mojego życia... miłości naszej rodziny" - zaczęła swój wpis Jada Pinkett Smith.

Reklama

Will Smith i Jada Pinkett Smith: Wzloty i upadki

Ten dzień najwyraźniej był dla niej czasem refleksji nad rodziną i małżeństwem, bo jak sama podkreśliła w dalszej części wpisu, w ich życiu nie brakowało zarówno wzlotów, jak i tych trudniejszych chwil. Niezmiennie jednak wszystkie przeszkody pokonywali razem.

"Zobowiązaliśmy się, by wspólnie kroczyć przez życie i jestem wdzięczna za studnie śmiechu wzdłuż szlaków łez, które dzieliliśmy. Dziękuję, że nauczyłeś mnie to wszystko przyjmować z uśmiechem" - napisała aktorka, życząc mężowi kolejnych lat wypełnionych radością i dalszym rozwojem.

O urodzinach aktora nie zapomnieli także jego fani, zarówno pod jego wpisem, jak i życzeniami Jady Pinkett Smith, posypały się podziękowania dla laureata Oscara, który od lat dostarcza widzom zarówno wielu wzruszeń, jak i rozrywki.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jada Pinkett Smith | Will Smith
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy