Wiktoria Gąsiewska w towarzystwie przystojnego aktora. "Piękna para"

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz są razem? Nowe nagranie ukazujące wspomnianą dwójkę trafiło na Instagram, gdzie zebrało mnóstwo komentarzy. "Piękna para" - brzmi jeden z nich.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz parą?

Wiktoria Gąsiewska to aktorka, która mimo młodego wieku na dobre zadomowiła się już w rodzimym show-biznesie. 23-latka sporą sympatię zyskała rolami w takich serialach, jak m.in.: "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl" czy "Barwy szczęścia", w których gra do dziś.

Aktorka umiejętnie dzieli swój czas między serialowymi planami a innymi telewizyjnymi projektami. Gąsiewska jest m.in związana także z programem: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami"; w duecie z aktorem Patrykiem Cebulskim prowadziła bowiem zakulisowe wydania show. Wiktorii nie mogło więc zabraknąć na niedawnej gali z okazji 30. urodzin telewizji Polsat, na której pojawiła się z kimś jeszcze!

Reklama

U boku pięknej gwiazdy pozował jej kolega z "Barw szczęścia" - Jasper Sołtysiewicz. Chociaż głosy sugerujące, że tę dwójkę łączy "coś więcej" zaczęły się pojawiać już jakiś czas temu, to ani Wiktoria, ani Jasper nie komentowali tych doniesień. Jak dotąd sytuacja ta nie uległa zmianie, a aktorzy oficjalnie nie potwierdzili, że są razem. Na wspomnianym wydarzeniu byli jednak ze sobą bardzo blisko, a krótki filmik z wtorkowego wyjścia Gąsiewska wrzuciła na swój instagramowy profil.

Wiktoria Gąsiewska na Instagramie

Wiktoria Gąsiewska na gali z okazji jubileuszu Polsatu pojawiła się w długiej, dopasowanej kreacji w kolorze wyrazistej czerwieni. Suknia akcentująca dekolt i odsłaniająca ramiona podkreśliła zgrabną sylwetkę aktorki. Z kolei partner Wiktorii postawił na gustowny garnitur, który współgrał ze stylizacją Gąsiewskiej. Najnowsze nagranie opublikowane przez gwiazdę nie mogło przejść w sieci bez komentarza!

"Cudownie wyglądaliście!", "Piękna para", "Pięknie razem wyglądacie", "Jak graliście parę w 'Barwach szczęścia', już mówiłam, że pasujecie do siebie wizualnie no i jak widać miałam przeczucie. Szczęścia, szczęścia, szczęścia", "Wiki, dużo miłości dla Was" - pisali fani.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski po rozstaniu

Wiktoria Gąsiewska przez długi czas była w związku z Adamem Zdrójkowskim. Młodzi aktorzy grali razem w serialu "rodzinka.pl", a ich znajomość z czasem przerodziła się w głębsze uczucie. Nieco ponad rok temu zaczęły się pojawiać pierwsze doniesienia o ich rozstaniu, które następnie potwierdziła sama aktorka.

"Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju, jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania" - pisała w oświadczeniu wydanym w październiku 2021 roku.

Czy teraz serce Wiktorii Gąsiewskiej znów jest zajęte?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy