Wiktoria Gąsiewska w skąpym bikini. To wideo jest hitem sieci

Wiktoria Gąsiewska wypoczywa obecnie w Tajlandii. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się z fanami zdjęcia i filmami, pokazującymi jak spędza kolejne dni na urlopie. W najnowszym oglądamy ją m.in. w seksownym stroju kąpielowym.

Wiktoria Gąsiewska to od kilku lat jedna z najbardziej znanych polskich aktorek młodego pokolenia. Głośno o niej zarówno ze względu na role serialowe ("rodzinka.pl", "Barwy szczęścia"), filmowe, często wymagające od 23-latki udziału w śmiałych obyczajowo scenach ("Krime Story, Love Story", "W lesie dziś nie zaśnie nikt"), a także ze względu na kolejne publikacje w mediach społecznościowych.

Wiktoria Gąsiewska: Kariera

Młoda gwiazda regularnie pojawia się w serialu "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w postać Oliwki. Co ciekawe, w produkcji występuje również jej obecny chłopak - Jasper Sołtysiewicz!

Reklama

Gąsiewska niedawno pojawiła się na konferencji ramówkowej telewizji Polsat, z którą także współpracuje. Wraz z aktorem Patrykiem Cebulskim prowadziła m.in. kulisy programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Ponadto młoda celebrytka cieszy się ogromną popularnością na Instagramie Na tym portalu społecznościowym śledzi ją już ponad milion internautów! Gąsiewska dba o to, by być z nimi w stałym kontakcie.

Wiktoria Gąsiewska w seksownym bikini

Może to robić w łatwy sposób właśnie dzięki popularnej platformie społecznościowej, którą w ostatnim czasie zamieniła na istny "wakacyjny album". Wszystko dlatego, że wybrała się właśnie do Tajlandii, gdzie towarzyszą jej bracia i siostra - Nicola.

Z publikowanych przez 23-latkę postów wynika, że świetnie się tam bawią. Grupa chętnie zwiedza malownicze zakątki turystycznego raju.

Ostatnio Wiktoria Gąsiewska zamieściła filmik, na którym pokazała, jak spędziła ostatnie kilka dni. Słoneczne kadry z plaży zachwyciły fanów. Podobnie jak nurkowanie w wykonaniu celebrytki! Przy okazji aktorka zaprezentowała swoje seksowne ciało, pozując w skąpym bikini. Zachwytom internautów nie było końca.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy