Reklama

Wiktoria Gąsiewska w podróży. Nie jest sama! "Duet idealny"

Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej pojawiły się nowe zdjęcia. Wzbudziły one zachwyt fanów. Głównie ze względu na towarzystwo aktorki.

Wiktoria Gąsiewska: Kto u jej boku?

Wiktoria Gąsiewska opublikowała w mediach społecznościowych dwie fotografie. Ich opis wywołał niemałe poruszenie wśród fanów. Podobna kombinacja słów, a także postać, o której w tym przypadku mowa, pojawiły się na profilu aktorki już wcześniej.

W wirtualnej galerii zdjęć, obserwowanej przez milion użytkowników, artystka ponownie zaprezentowała się w towarzystwie wyjątkowego gościa. "Me and my friend" - zaznaczyła w krótkim wpisie młoda celebrytka.

Wiktoria Gąsiewska i wyjątkowy przyjaciel

Na pierwszym zdjęciu internauci mają okazję zobaczyć Gąsiewską w samochodzie, bez makijażu i z delikatnym uśmiechem na twarzy. Następnie ich oczom ukazuje się bohaterka opisu, która towarzyszy gwieździe w podróży.

Reklama

Aktorka, znana z produkcji, takich jak: "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Krime Story. Love Story", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Rodzina zastępcza", "Przyjaciółki", "Dance Dance Dance" czy "rodzinka.pl", po raz kolejny pokazała swojego czworonożnego pupila o imieniu Bonnie. Przyjaciółka artystki, rasy Cavalier King Charles Spaniel, ponownie podbiła serca internautów.

"Duet idealny", "Naturalne słodziaki", "Jaka śliczna", "Piękna kobieta, piękny piesek", "Jaki fajny ma pyszczek", "Kocham tego psa", "Takie friends są the best" - czytamy w sekcji komentarzy.

Bonnie już wielokrotnie pojawiała się u boku Gąsiewskiej. Fani mieli okazję podglądać ich poranki czy drzemki w ciągu dnia. "Dobra drzemka nie jest zła" - pisała swego czasu aktorka. Nie inaczej było także teraz, kiedy podczas instagramowej relacji, wspólnie zdecydowały się na odpoczynek. Młoda celebrytka opatrzyła zdjęcie piosenką zespołu Mikromusic. "Tak mi się nie chce. Tak bardzo nie chcę" - słyszymy w tle.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy