Wiktoria Gąsiewska oczami partnera. To zdjęcie jest hitem sieci

Wiktoria Gąsiewska udostępniła ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym znajduje się ze swoim partnerem, Jasperem Sołtysiewiczem. Fotografia w żartobliwy sposób odnosi się do ich relacji. Kadr szybko stał się hitem sieci.

Wiktoria Gąsiewska to od kilku lat jedna z najbardziej znanych polskich aktorek młodego pokolenia. Głośno o niej zarówno ze względu na role serialowe ("rodzinka.pl"), filmowe ("Jasminum"), często wymagające od 23-latki udziału w śmiałych obyczajowo scenach ("Krime Story, Love Story", "W lesie dziś nie zaśnie nikt"), a także ze względu na kolejne publikacje w mediach społecznościowych.

Wiktoria Gąsiewska: Kariera

Gąsiewska niedawno pojawiła się na konferencji ramówkowej telewizji Polsat, z którą także współpracuje. Wraz z aktorem Patrykiem Cebulskim prowadziła m.in. kulisy programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Reklama

Ponadto młoda celebrytka cieszy się ogromną popularnością na Instagramie Na tym portalu społecznościowym śledzi ją już ponad milion internautów! Gąsiewska dba o to, by być z nimi w stałym kontakcie.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz: Miłość kwitnie

Młoda gwiazda regularnie pojawia się też w serialu "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w postać Oliwki. Co ciekawe, w produkcji występuje również jej obecny chłopak - Jasper Sołtysiewicz!

Po raz pierwszy publicznie pojawili się razem w grudniu zeszłego roku na gali z okazji 30-lecia Polsatu. Od tamtej pory aktorka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych fotografiami z ukochanym.

Ostatnio udostępniła na Instagramie kadr, którym wcześniej pochwalił się Sołtysiewicz. To zdjęcie z planu serialu, na którym bohaterka Gąsiewskiej ze zdziwieniem patrzy na postać w którą wciela się jej chłopak.

Całość została uzupełniona krótkim wpisem: "Kiedy on znajduje rozwiązanie problemu, a ona chciała po prostu ponarzekać...".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Jasper Sołtysiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy