Wiktoria Gąsiewska na nowym zdjęciu. Uwagę zwraca jeden szczegół

Wiktoria Gąsiewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na jednej z jej relacji pojawiła się seria zdjęć, która zaintrygowała fanów. Ich uwagę przykuł drobny szczegół...

Wiktoria Gąsiewska jest zakochana

Jak - będąc w młodym wieku - odnaleźć się w świecie show-biznesu? Wiktoria Gąsiewska znalazła na to sposób! Aktorka rozpoczęła swoją przygodę przed kamerami od mocnego akcentu. Jako kilkulatka zagrała w filmie pt. "Jasminum". Następnie pojawiła się m.in. w serialach: "rodzinka.pl" i "Kowalscy kontra Kowalscy". Od 2016 roku gra w "Barwach szczęścia", a jej bohaterka - Oliwia - jest jedną z głównych postaci w produkcji. Co ciekawe, na planie Gąsiewska może "wpadać" na swojego chłopaka! Jasper Sołtysiewicz, bo właśnie o nim mowa, także jest członkiem obsady "Barw szczęścia". Występuje tam jako Justin - znajomy Oliwki.

Reklama

Informacja o tym, że Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz są razem, obiegła media pod koniec zeszłego roku. Wówczas też aktorka zaczęła zamieszczać zdjęcia oraz nagrania, na których obecny był jej partner. Wiktoria wcześniej była związana z innym aktorem - znanym z "rodzinki.pl" Adamem Zdrójkowskim. Stąd też wiadomość o nowej miłości młodej gwiazdy nie mogła przejść wśród jej fanów bez echa. Od ogłoszenia radosnej wieści minęło już kilka miesięcy. Wiele wskazuje na to, że uczucie łączące Wiktorię i Justina nie słabnie. Dowód? Drobnostka, która wyraża więcej niż słowa!

24-latka często robi tzw. selfie i nie inaczej było tym razem. Oczom użytkowników sieci obserwujących poczynania Gąsiewskiej ukazał się kolaż czterech kadrów z aktorką w roli głównej. W lustrze odbiła się nie tylko twarz Wiktorii, ale też jej telefon. Widać również niewielkie, legitymacyjne zdjęcie najprawdopodobniej przedstawiające Jaspera - włożone za obudowę smarfona.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy