Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem?! Jest oficjalne potwierdzenie!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jakiś czas temu rozstali się, a w mediach wybuchła burza. Młody aktor nie ukrywał, że trudno mu się pogodzić z zaistniałą sytuacją i długo rozpamiętywał kilkuletni związek. Teraz okazuje się, że już wkrótce spędzi sylwestrową noc ze swoją byłą. Informację potwierdził Polsat.

Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego

Pod koniec października media obiegły plotki o tym, jakoby ponad czteroletni związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adam Zdrójkowskiego miał niespodziewanie dobiec końca. Wszystko wydarzyło się tuż po finale programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Gąsiewska, która była jedną z gospodyń tanecznego show, została wówczas przyłapana przez fotoreporterów z Jakubem Lipowskim, co zapoczątkowało spekulacje o domniemanym rozstaniu z wieloletnim partnerem. Wkrótce sami zainteresowani potwierdzili podejrzenia fanów i mediów. Zdrójkowski nie chciał zbyt obszernie odnosić się do sprawy, jednak po jego relacjach na Instagramie było widać, że bardzo wszystko przeżywa.

Reklama

Gąsiewska za pośrednictwem Instagrama oświadczyła zaś:

Gąsiewska i Zdrójkowski razem na sylwestrze Polsatu

Po niespełna dwóch miesiącach od ogłoszenia rozstania na temat Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego napływają zaskakujące informacje. Okazuje się, że Polsat postanowił zaangażować obojga do prowadzenia swojego tegorocznego sylwestra. Gąsiewska i Zdrójkowski spędzą razem sylwestrową noc, prowadząc "Sylwester Szczęścia" na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Decyzja wydaje się dość zaskakująca, jednak być może dzięki niej Polsat przyciągnie przed telewizory jeszcze więcej widzów niż zwykle...

"Sylwester Szczęścia" Polsatu wystartuje 31 grudnia o godzinie 20.00. Imprezę swoimi występami uświetnią m. in. Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Cleo, Danzel, Bajm, Dr Alban czy Ewelina Lisowska.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska | Adam Zdrójkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama