Wieniawa osiągnie sukces za granicą? Za to trzyma kciuki Grażyna Torbicka

Czy możliwe jest, że Julia Wieniawa osiągnie sukces za granicą? Na takie pytanie odpowiedziała koleżanka młodej aktorki z branży rozrywkowej, Grażyna Torbicka. Jaką przyszłość wróży koleżance po fachu?

Julii Wieniawie nie można odmówić zaangażowania i tego, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Mogliśmy ją zobaczyć w najnowszym filmie "Chłopi", serialu Polsatu zatytułowanym "Teściowie", a także wielu innych produkcjach. Nie dziwi więc pytanie, czy ma szanse na międzynarodową karierę. 

Julia Wieniawa w USA

O możliwy rozwój młodej aktorki zapytano Grażynę Torbicką — koleżankę po fachu i jedną najbardziej docenianych polskich gwiazd. Okazuje się, że koleżanka po fachu trzyma kciuki za Wieniawę i docenia ja ciężką pracę. 

Reklama

"Jest dziewczyną z temperamentem. Ciekawie wykorzystuje ten temperament i kibicuje jej. Cieszę się, że próbuje różnych ścieżek. Jest młoda, (...) bardzo utalentowana i ambitna, a to jest ważne" - powiedziała w wywiadzie dla Jastrząb Post. 

Jadnak na pytanie o zagraniczną karierę Torbicka odpowiedziała nieco zachowawczo, że nie jest pewna, a jak młoda aktorka radzi sobie z językiem angielskim, ale dodała, że z taką urodą i osobowością, Wieniawa mogłaby zaistnieć również poza granicami naszego kraju.

Na pewno ciekawym kierunkiem emigracji byłyby Stany Zjednoczone, ponieważ właśnie tam obecnie studiuje obecny partner Julii Wieniawy, Nikodem Rozbicki.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy