Weronika Rosati o konsekwencjach wypadku z Adamczykiem. "Codziennie zmierzam się z ograniczeniami"

Weronika Rosati w ostatnim Q&A wyznała, że nadal mierzy się ze skutkami wypadku samochodowego, do którego doszło w 2013 roku. Aktorka podróżowała wtedy ze swoim ówczesnym partnerem, Piotrem Adamczykiem.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk we wrześniu 2013 roku mieli wypadek w okolicach Zamościa. Samochód prowadzony przez Adamczyka wypadł z zakrętu i w efekcie wjechali do rowu. Media obiegła wtedy informacja, że aktorowi nic się nie stało, ale Weronika Rosati odniosła obrażenia. W szpitalu, do którego została przewieziona, stwierdzono, że ma poważny uraz kostki. Później aktorka musiała poddać się długiej i kosztownej rehabilitacji. 

Reklama

Weronika Rosati zapytana o wypadek

W trakcie ostatniego Q&A na Instagramie Weronika Rosati została zapytana o to, czy po urazie udało jej się powrócić do pełnej sprawności. 

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk przestali być parą w 2015 roku. Po roku do prokuratury w Zamościu trafił wniosek o ściganie jej byłego partnera, co miało umożliwić uzyskanie od ubezpieczyciela pieniędzy na leczenie. Ponoć była to konieczna formalność, którą musiała spełnić - wcześniej skorzystała z prawa do nieskładanie zeznań.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | Piotr Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama