W 2016 roku Brangelina, teraz oni. Para rozstaje się po 17 latach!

Jason Momoa i Lisa Bonet byli gwiazdorską parą przez bardzo długi czas. Gdy w 2022 roku ogłosili decyzję o separacji, fani nie mogli w to uwierzyć. Teraz dowiadujemy się, że wzięli rozwód.

Jason Momoa, z urodzenia Hawajczyk, jest jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów w obecnym Hollywood. Szersze publika dostrzegła go po roli Khala Drogo w serialowym hicie "Gra o tron". Z ostatnich angaży mogliśmy go zobaczyć w "Aquamanie", gdzie wcielał się w tytułowego superbohatera oraz w "Diunie" w reżyserii Denisa Villeneuve’a. 

Jason Momoa i Lisa Bonet: Prawdziwa miłość na lata

Dla Jasona Lisa Bonet była zauroczeniem z lat dziecięcych, gdy w wieku 8 lat pierwszy raz ujrzał ją na ekranie "The Cosby Show". Kobieta miała wtedy 20 lat i była żoną Lennyego Kravitza, muzyka rockowego. 

Reklama

Lisa Bonet również jest aktorką i reżyserką. Jej nazwisko związane jest z takimi tytułami jak "Wróg publiczny" (1998) czy "Inny świat" (1987-1993). Z byłym mężem doczekała się córki Zoe Kravitz, która również poszła w ślady matki i pojawia się na wielkich ekranach. 

Momoa i Bonet po raz pierwszy spotkali się w 2005 roku. Dwa lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córka Lola, a w 2008 roku powitali również synka - Nakoa-Wolfa. Obecnie dzieci są nastolatkami. 

Para bardzo długo wiodła wspólne i szczęśliwe życie. Wystąpili razem w filmie "Droga do Palomy" (2014), gdzie Hawajczyk spełnił się również w roli producenta i reżysera. Mimo że pojawiły się plotki o tajemniczym ślubie w 2007 roku, tak naprawdę Momoa i Bonet pobrali się w 2017 roku na kameralnym przyjęciu w Topanga w Kalifornii. 

"Wiesz co, jestem żonaty z moją żoną od 12 lat. To po prostu spotkanie naszych rodzin i świętowanie naszej miłości" - podsumował zaślubiny w rozmowie z Entertainment Tonight. 

Jeszcze w 2018 roku Momoa powiedział magazynowi People, że "są perfekcyjnie dopasowani", dlatego tym bardziej fanów zszokowała późniejsza decyzja pary. 

Jason Momoa i Lisa Bonet rozwiedli się!

Po raz ostatni pojawili się na czerwonym dywanie wspólnie w 2020 roku. Dwa lata później ogłosili decyzję o separacji. Wniosek o rozwód zgłosiła Lisa na początku tego roku. Teraz dowiadujemy się, że para na dobre zakończyła swoje małżeństwo. 

"Dzielimy się naszą rodzinną wiadomością o tym, że rozstajemy się jako małżeństwo (...). Miłość między nami trwa, ewoluuje w sposób, w jaki pragnie być poznana i przeżywana. Uwalniamy siebie nawzajem, abyśmy mogli być tym, kim uczymy się być" - przekazali we wspólnym oświadczeniu. 

W aktach można było wyczytać, że podzieliły ich "różnice nie do pogodzenia". Para bez publicznych afer uzgodniła decyzję o podziale majątku i opieką nad dziećmi, zrezygnowała z alimentów. 

Jak donosi pagesix.com, ich rozwód "odbył się tak szybko, jak tylko było to możliwe z prawnego punktu widzenia i przebiegł bezspornie".   

Zobacz też: Rzadko pokazują się razem, ale zrobili wyjątek. Szczęśliwy gwiazdor u boku ukochanej 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jason Momoa | Lisa Bonet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy