Ulubiony romans widzów okazał się ogromną klapą i skończył skandalem

O tej parze było głośno przez kilka lat: nastolatki wzdychały do Roberta Pattinsona i chciały znaleźć się na miejscu Kristen Stewart. Związek jednak nie trwał zbyt długo, a wokół niego nie brakowało kontrowersji.

Robert Pattinson: Wampirzy wybranek

Robert Pattinson na ekranie zadebiutował w 2004 r. niewielką rolą w produkcji "Vanity Fair. Targowisko próżności". Uwagę publiczności przyciągnął jednak wcielając się w postać Cedrika Diggory'ego w filmie "Harry Potter i Czara Ognia". 

W 2008 roku podbił serca nastoletnich widzów jako Edward Cullen w filmie "Zmierzch", gdzie zagrał przystojnego wampira, który zakochuje się w zwykłej śmiertelniczce. Zagrał kolejno we wszystkich częściach popularnej sagi ("Zmierzch", "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu", "Saga Zmierzch: Zaćmienie", "Saga Zmierzch: Przed Świtem" cz. I i II).

Reklama

Kristen Stewart: Ukochana wampira

Kristen Stewart urodziła się w 1990 roku i właściwie nigdy nie planowała zostać aktorką, często o tym myślała ze względu na pracę rodziców: kierownika planu i reżyserki filmu "K-11". 

Zaczęła grać już w wieku ośmiu lat, ale w 2002 roku stała się bardziej rozpoznawalna dzięki filmowi "Azyl" w reżyserii Davida Finchera. Nie da się jednak zaprzeczyć, że największy rozgłos dał jej udział w "Zmierzchu", w którym zagrała główną bohaterkę i ukochaną wampira — Bellę. 

Początek i koniec związku Stewart i Pattinsona

Robert Pattinson i Kristen Stewart poznali się na planie filmu "Zmierzch". Okazało się, że łączy ich nie tylko romans na ekranie, ale także w życiu prywatnym. Po raz pierwszy pokazali się razem publicznie w 2009 roku, co było niemałą sensacją. Byli w związku przez kilka lat, a brukowce rozpisywały się na temat szczegółów ich relacji. Jak donosiło US Weekly, aktorka miała zdradzić Pattinsona z reżyserem filmu Rupertem Sandersem, w którym grała - "Królewna Śnieżka i Łowca". 

Kristen Stewart potwierdziła doniesienia, publikując oświadczenie, które brzmiało:  

"Jest mi bardzo przykro z powodu bólu i wstydu, jakie wyrządziłam bliskim mi osobom i wszystkim, których ta sytuacja dotknęła. Ta chwilowa niedyskrecja zagroziła najważniejszej części mojego życia, osobie, którą kocham i szanuję najbardziej, Robowi. Kocham go i bardzo mi przykro". 

Związek rozpadł się po zaledwie 4 latach.

W 2017 roku Kristen Stewart przyznała, że jest biseksualna i obecnie jest zaręczona z Dylan Meyer.

Rob Pattinson jest w związku z Suki Waterhouse od 2018 roku. Ich relacja owiana jest tajemnicą, ale ostatnio para została złapana na wiosennym spacerze z dziecięcym wózkiem.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kristen Stewart | Robert Pattinson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy