TVP atakuje TVN i gwiazdy festiwalu w Sopocie. Celny strzał czy niewypał?

W poniedziałkowym wydaniu programu "Jak oni kłamią", który jest emitowany w TVP Info, prowadzący skupili się na wypowiedziach gwiazd podczas festiwalu w Sopocie. Widzowie mogli zobaczyć także dziennikarkę TVN-u.

Program "Jak oni kłamią" zadebiutował w lipcu. Format skupia się na analizie, jak to określili jego twórcy, "kłamstw, półprawd i manipulacji telewizji TVN". Emitowany jest od poniedziałku do piątku od 19.16 do 19.30. 

W odcinku z 28 sierpnia był poświęcony gwiazdom, które pojawiły się na Top of the Top Sopot Festival 2023. Szczególnie dużo czasu antenowego otrzymał Andrzej Piaseczny, który w swojej wypowiedzi zachęcał do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach parlamentarnych i "niepozostawiania decyzji o swoim życiu komuś innemu". 

Reklama

Prowadzący Michał Rykowski przypomniał InstaStory z prywatnej imprezy piosenkarza, podczas której padały hasła nieprzychylne obecnie rządzącej partii politycznej. Według twórców programu Piaseczny wpisał się w trend "profrekwencyjnych wypowiedzi", panujący ostatnio wśród polskich artystów. 

Dla potwierdzenia tych słów wskazano na dziennikarkę TVN Arletę Zalewską, która opublikowała w mediach społecznościowych inne wypowiedzi celebrytów i także zachęcała do wzięcia udziału w wyborach. 

Tego wszystkiego mogli dowiedzieć się widzowie poniedziałkowego "Jak oni kłamią". 

Top of the Top Sopot Festival 2023: Oglądalność

Jak podał portal Wirtualnemedia.pl, tegoroczną odsłonę sopockiego festiwalu oglądało 1,16 miliona widzów, czyli o 170 tysięcy mniej od zeszłorocznej. Wzrósł jednak udział w grupie komercyjnej. 

Impreza trwała od 21 do 24 sierpnia 2023 roku. Największą popularnością cieszył się jej trzeci dzień. Śledziło go 1,27 miliona osób. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TVP | TVN SA | Andrzej Piaseczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy