"Top Model": Kasia Smolińska jest w ciąży!

O Kasi Smolińskiej zrobiło sie głośno po jej występie w programie "Top Model". Szybko zdobyła sympatię widzów. Dalej pracuje w branży i dzieli się swoim życiem na Instagramie. Właśnie przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość!

Katarzyna Smolińska wzięła udział w pierwszej edycji "Top Model" w 2010 roku. Chociaż było to już 12 lat temu, to na pewno ją pamiętacie. Wówczas była jedną z faworytek do zwycięstwa, ostatecznie zajęła 4. miejsce. Po programie dalej rozwijała swoją karierę modelki, w przeciwieństwie do uczestniczek, które zajęły wyższe miejsca od niej. Dziewczyna przed obiektywem zawsze czuła się jak ryba w wodzie. Do swojej  pracy podchodziła bardzo profesjonalnie i nie wstydziła się pokazać nawet całkiem bez ubrań!

Reklama

29-latka prowadzi biuro nieruchomości, jest też absolwentką prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Kasi układa się nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Jest w szczęśliwym związku ze swoim mężem, po ślubie z którym przyjęła nazwisko Borkowska. Para pobrała się w 2017 roku.

Katarzyna Smolińska jest w ciąży

Modelkę na Instagramie śledzi prawie 20 tysięcy użytkowników. Kobieta chętnie wstawia do swojej wirtualnej galerii fotki z różnych sesji czy prywatnego życia. Lubi dzielić się z fanami tym, co sprawia jej radość. Ostatnio Kasia podzieliła się niesamowitymi wieściami!

W taki sposób modelka ogłosiła, że jest w czwartym miesiącu ciąży (dokładnie w 15 tygodniu). Przyszła mama zapozowała na tle wspaniałego krajobrazu Toskanii, eksponując z uśmiechem ciążowy brzuszek. Zdradziła również płeć dziecka. Celebrytka spodziewa się chłopca!

Pod postem już posypała się lawina gratulacji od fanów czy znanych znajomych m.in. Mai Bohosiewicz czy Maffashion.

Trzeba przyznać, że Kasia w ciąży promienieje. My również składamy przyszłej mamie gratulacje!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Top Model | ciąża
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy