"Top Model": Dominika Wysocka zaręczyła się! Kto jest jej ukochanym?

Dominika Wysocka, zwyciężczyni 10. sezonu "Top Model", jest zaręczona! Modelka przekazała szczęśliwą wiadomość za pośrednictwem Instagrama. "To już oficjalne. Powiedziałam tak" - ogłosiła.

Dominika Wysocka poinformowała w poniedziałkowy wieczór, że się zaręczyła. Zwyciężczyni dziesiątej edycji "Top Model" zamieściła na Instagramie kilka zdjęć oraz filmów dokumentujących wyjątkowe wydarzenie w jej życiu. Można na nich zobaczyć, że dla modelki była to z pewnością wzruszająca chwila.

Pod jej wpisem, w którym ogłosiła tę szczęśliwą wiadomość, natychmiast posypały się gratulacje.

Kim jest narzeczony Dominiki Wysockiej z "Top Model"?

Reklama

Dominika zaręczyła się z Piotrem podczas wspólnego wyjazdu na Zanzibar. Narzeczony modelki zdobywał wykształcenie na Uniwersytecie Warszawskim i w Warszawskiej Szkole Filmowej. Na jego profilu widnieje informacja, że pracował przy produkcji takich seriali, jak "BrzydUla 2" oraz "Na Wspólnej". Zwyciężczyni dziesiątego sezonu "Top Model" jest w związku ze swoim wybrankiem od kilku lat. Ich pierwsze wspólne zdjęcie pojawiło się na Instagramie pod koniec 2016 roku.

"Top Model". Dominika Wysocka wygrała 10. edycję show

Dominika Wysocka dotarła do finału dziesiątej edycji "Top Model", gdzie powalczyła o główną nagrodę z Nicole Akonchong i Julią Sobczyńską. Kandydatka wygrała program dzięki głosom oddanym przez telewidzów. Po zakończeniu show wciąż rozwija karierę w branży modowej. Efekty jej zawodowej pracy można podziwiać na jej instagramowym profilu, który zgromadził już ponad 106 tys. fanów.

Przypomnijmy, że stacja TVN pokazuje obecnie jedenastą odsłonę "Top Model". Nowe odcinki można oglądać w środy o 21:35.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Top Model | Dominika Wysocka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama