"Top Model": Dominika Wysocka na wakacjach na Zanzibarze. Zapozowała w bikini

Dominika Wysocka to zwyciężczyni dziesiątej edycji "Top Model". Modelka wrzuciła na swojego Instagrama kilka kadrów, które podgrzały listopadową atmosferę! Opublikowała zdjęcia prosto z Zanzibaru, na których zapozowała w bikini.

Dominika Wysocka w bikini

Zwyciężczyni dziesiątej edycji "Top Model" doskonale wie, jak zachwycić swoich fanów. Zdecydowała się opublikować kilka zdjęć, które są wspomnieniem niezwykłych wakacji na Zanzibarze. Jest to przełamanie listopadowej aury, która wcale nie obfituje w wysokie temperatury. Na kilku kadrach wrzuconych przez Dominikę możemy podziwiać nie tylko malownicze krajobrazy tego egzotycznego miejsca, ale też modelkę, która zapozowała w bikini, odsłaniając swoje ciało. 

Sama Wysocka napisała, że "to prawdopodobnie ostatnie zdjęcia w bikini w tym roku". Nie jest tajemnicą, że tym postem wprawiła fanów w osłupienie! Oto, co możemy przeczytać w komentarzach:

Dominika Wysocka – kariera

Reklama

Dominika Wysocka zadebiutowała w dziesiątej edycji programu "Top Model". Szybko zdobyła uznanie widzów i jurorów, co pozwoliło jej dostać się do finału, który ostatecznie wygrała. Zmierzyła się w nim z Julią Sobczyńską i Nicole Akonchong. Zwycięstwo w prestiżowym programie otworzyło Dominice drzwi do wielkiej kariery! 

Teraz bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych, kampaniach marketingowych, a także pokazach mody. Czynnie udziela się także w mediach społecznościowych, publikując aktualności na temat swoich osiągnięć, ale też dzieląc się kadrami z życia prywatnego. Na Instagramie jej profil obserwuje aż 107 tysięcy osób!

Autor: Hubert Drabik

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Top model | Dominika Wysocka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy