Tomasz Stockinger znów jest singlem! Wyprowadził się od partnerki

Tomasz Stockinger jeszcze do niedawna chętnie opowiadał o nowej miłości. Z ukochaną Katarzyną pojawiał się na ściankach i brylował na salonach. Para zamieszkała nawet razem. W najnowszym wywiadzie gwiazdor zdradził jednak, że jego związek przeszedł już do historii... Co dokładnie się wydarzyło?

Tomasz Stockinger znów jest singlem

Gwiazdor "Klanu" latami grał na dwa fronty - fakt, że miał żonę, nie przeszkadzał mu żyć w nieformalnym związku z Ewą Kuklińską. Małżeństwo z Jolantą, z którą ma dorosłego syna Roberta, zdecydował się zakończyć tuż przed zerwaniem z Ewą... Po rozwodzie i rozstaniu z kochanką dość długo nie potrafił otworzyć swojego serca przed żadną kobietą. Skupił się na pracy, a pytany o miłość, twierdził, że nie mówi nie, ale nie zamierza szukać jej na siłę.

- Z wiekiem staję się bardziej wybredny i trudniej mi się zakochać - wyznał na łamach magazynu "Show".

Reklama

W końcu Tomasz Stockinger poznał uroczą prawniczkę i zakochał się jak sztubak. Byli parą przez pięć lat, ale okazało się, że jednak nie są sobie pisani, więc ich drogi się rozeszły. Długo trwało, zanim Tomasz Stockinger znów pozwolił sobie na miłosne uniesienia. Plotkarskie media sugerowały, że ma romans z Anną Powierzą, że spotyka się z Magdaleną Wołłejko i że smali cholewki do projektantki Doroty Goldpoint, ale on dementował plotki i twierdził, iż cierpliwie czeka na tę jedyną. Nigdy nie przestał wątpić, że w końcu los postawi na jego drodze kobietę, która uczyni go naprawdę szczęśliwym. W końcu się doczekał.

Ponad rok temu poznał Katarzynę, z którą dość szybko zaczął pojawiać się na branżowych wydarzeniach. Po krótkim czasie para zamieszkała razem i wydawało się, że to właśnie przy niej gwiazdor ułoży sobie życie. Teraz jednak, w rozmowie z "Na żywo" aktor przyznał, że wyprowadził się od partnerki i to definitywny koniec ich związku. 

- To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku - powiedział w rozmowie z "Na żywo".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Stockinger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy