Tomasz Karolak przez wiele lat zwodził zakochaną w nim Magdę Boczarską...

Tomasz Karolak, czyli Wiktor Bojarski z „Kuchni” i niezapomniany Ludwik Boski z „rodzinki.pl”, przez sześć lat spotykał się z Magdaleną Boczarską. Ich związek był bardzo burzliwy – parę razy rozstawiali się i schodzili... Aktor w tym samym czasie zawracał również głowę Violi Kołakowskiej. Nawet gdy modelka urodziła mu córkę, nie potrafił zrezygnować z Magdy. To ona w końcu pokazała mu drzwi!

Tomasz Karolak przyznał kiedyś w wywiadzie, że nie potrafi okazywać uczuć i właśnie dlatego rozpadały się wszystkie jego związki. Aktor nie kryje, że musiał skorzystać z pomocy psychoterapeuty, by zapanować nad swoimi emocjami i uczuciami... Zanim w końcu mu się to udało, skrzywdził kilka bliskich mu kobiet.

Nie jest tajemnicą, że serialowy Darek Jankowski z "39 i pół", zanim w końcu założył rodzinę z Violą Kołakowską, spotykał się z wieloma pięknymi paniami - na liście jego miłosnych podbojów znajdują się nazwiska m.in. Ilony Ostrowskiej, Magdaleny Lamparskiej, "Dziun" Malickiej i Magdy Boczarskiej. Z tą ostatnią był nawet zaręczony i przez kilka lat zwodził ją i... zdradzał.

Reklama

Tomasz Karolak: Kochał Magdę, ale to nie przeszkadzało mu zdradzać ją na potęgę!

Magdalena Boczarska była jeszcze studentką szkoły teatralnej w Krakowie, gdy w 2000 roku związała się z Tomaszem Karolakiem, który mury krakowskiej uczelni opuścił, kiedy ona dopiero zaczynała studia. To, w jakich okolicznościach połączyło ich uczucie, do dziś pozostaje ich tajemnicą. Faktem jest, że zakochali się w sobie do szaleństwa.

Związek Magdy i Tomasza obfitował w konflikty, bo aktor nie potrafił oprzeć się kobiecym wdziękom, a jego ukochana doskonale wiedziała, że zdarza mu się "zapomnieć". Boczarska przymykała oko na to, że jej narzeczony flirtuje z innymi kobietami, bo była pewna, że to ją kocha ponad wszystko. Dopiero kiedy w życiu Karolaka pojawiła się modelka Viola Kołakowska, zrozumiała, że może Tomka stracić na dobre. Łudziła się jednak, że jej partner tylko zauroczył się modelką i że to zauroczenie szybko minie. I tak też się stało. Tyle że okazało się, iż Violetta spodziewa się dziecka...

"Karolak kocha Boczarską, ale dziecko będzie miał z Kołakowską" - grzmiały tabloidy, gdy wyszło na jaw, że popularny aktor zaplątał się w uczuciowe sidła.

Zanim Tomasz Karolak dowiedział się, że zostanie tatą, zdążył rzucić Violę i wrócić do Magdy. Wiadomość o ciąży, której był sprawcą, spadła na aktora jak grom z jasnego nieba. Postanowił jednak wziąć pełną odpowiedzialność za dziecko, które nosiła pod sercem panna Kołakowska. Miał tylko jeden problem - jak powiedzieć o tym Magdzie.

Tomasz Karolak: W końcu postawił na rodzinę, ale wciąż nie chce się żenić z matką swych dzieci!

Magdalena Boczarska - na szczęście dla Tomasza - wciąż była w nim zakochana. Aktor zrozumiał, że nigdy nie przestał kochać Magdy i że to właśnie ona jest kobietą, u boku której chciałby zbudować swoją przyszłość.

- Zrobię wszystko, by ratować nasz związek, ale zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

- Magda to dziewczyna dla Tomka, a Tomek to chłopak dla Magdy - ogłosił na łamach "Życia na gorąco" anonimowy znajomy aktorskiej pary, gdy wyszło na jaw, że Boczarska i Karolak dali sobie jeszcze jedną szansę.

Tymczasem Viola urodziła Lenę i postawiła sobie za punkt honoru... odzyskać Tomasza, który okazał się kochającym, troskliwym tatą i często odwiedzał córkę.

- Czasami czuję się jak we wspólnocie rodzinnej, która chce się sobą nacieszyć, dać szansę losowi. Ale potem wracamy i każde ma swoje życie - żaliła się Kołakowska na łamach "Vivy!".

Magdalena Boczarska jeszcze przez kilka miesięcy tkwiła w związku, który po prostu musiał się rozpaść. W końcu, nie chcąc być dłużej zwodzoną, pokazała Tomkowi drzwi.

Dziś aktorka jest szczęśliwa - idzie przez życie u boku aktora Mateusza Banasiuka, z którym ma 5-letniego syna Henryka.

Tomasz Karolak nadal żyje w wolnym związku z emerytowaną modelką Violettą Kołakowską. W 2013 roku powitali na świecie Leona. Wydaje się, że są ze sobą szczęśliwi...

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Magdalena Boczarska | Viola Kołakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy