Teresa Lipowska nie urządzi hucznych 85. urodzin. Zdradziła powód

Teresa Lipowska już w czwartek świętować będzie swoje 85. urodziny. Gwiazda polskiego kina i ukochana Barbara Mostowiak z "M jak miłość" zdradziła jednak, że nie zamierza wyprawiać hucznej imprezy. Ten dzień planuje spędzić w gronie najbliższej rodziny. Na swoje skromne przyjęcie nie zaprosi kolegów z planu popularnej "Emki". W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda opowiedziała, jaki jest powód tej decyzji.

Teresa Lipowska kończy 85 lat!

Teresa Lipowska to aktorka mająca na swoim koncie wiele wybitnych ról. Młodsze pokolenie od razu łączy ją z postacią Barbary: seniorki rodu Mostowiaków w serialu "M jak Miłość", a starsze: z takimi produkcjami jak m.in.: "Rzeczpospolita babska", "Noce i dnie" i wiele innych.

Lubiana aktorka już w czwartek, 14 lipca, skończy 85 lat. Jak donosi serwis superseriale.se.pl gwiazda "Emki" nie planuje zorganizować hucznej imprezy dla kolegów z planu zdjęciowego. Lipowska wyznała, że takie przyjęcie urządzała 10 lat temu, kiedy nie była pewna, czy dożyje kolejnej, równie ważnej, okazji. 

Reklama

- Planuję spotkanie z najbliższą rodziną, ale nie urządzam już przyjęcia dla ekipy "M jak miłość". Dziesięć lat temu robiłam, bo nie wiedziałam, czy dalej pożyję - wyznała w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień".

Aktorka wyznała, że nie rozmyśla szczególnie nad mijającym czasem. Stara się spędzać czas z rodziną i dbać o zdrowie, tak by nie być dla nikogo ciężarem. 

- Syn pomaga mi w najgorszych chwilach, ale nie zamieniłabym mojego mieszkania na Kabatach na nic innego. Chciałabym dożyć takich lat, żeby coś zrobić, ale nie być ciężarem dla rodziny. To by mnie za bardzo krępowało - wspominała.

Pewne jest jednak, że znajomi z planu serialu pospieszą z życzeniami dla aktorki. Tego dnia artystka będzie bowiem w serialowej Grabinie. Ekipa pracuje obecnie nad nowymi odcinkami serialu, które zostaną wyemitowane na początku przyszłego roku. Przerwa od zdjęć planowana jest na koniec lipca. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska | M jak miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy