Te nieostrożne słowa doprowadziły do końca ich związku!

Michał Żebrowski ma na koncie związek, który mógł się skończyć ślubem, ale doszło do rozstania, które zapewne zaskoczyło wielu. Okazuje się, że parę poróżniło kilka nieopatrznie wypowiedzianych podczas wywiadu słów!

Michał Żebrowski od wielu lat zajmuje ważne miejsce w polskim kinie i telewizji. Wsławił się występami w ekranizacjach polskich epopei narodowych - "Ogniem i mieczem" i "Panu Tadeuszu". Fani fantastycznych opowieści na pewno pamiętają go również z ekranizacji "Wiedźmina", w którym wcielił się w głównego bohatera - Geralta z Rivii. Wraz ze sławą przyszło również powodzenie u kobiet jednak nie zawsze te relacje kończyły się happy endem. 

Reklama

Michał Żebrowski: Jeden wywiad zniszczył ich przyszłość

Aktor w wywiadach zazwyczaj sprawnie unikał odpowiedzi na pytania związane z jego życiem uczuciowym. Przez lata uchodził za niesamowicie tajemniczego, co budziło wiele spekulacji na jego remat. Mówiono o jego związku z Agnieszką Krukówną, a także Anną Marią Jopek, a wyobraźnię wyjątkowo rozpalała relacją z Izabellą Scorupco. Gdy pytano go o sprawy sercowe, odpowiadał: 

"Mężczyzna powinien mieć dziewczynę. Moją dziewczyną jest poezja. Ma wiele imion: Baczyński, Słowacki, Norwid, Mickiewicz".

Według jednej z wersji zdarzeń, Michał Żebrowski zapoznał się z Magdą Krawczykowską całkowicie przypadkowo - kobieta pojawiła się na planie "Wiedźmina", ponieważ musiała pilnie skontaktować się z koleżanką, która byłą tam statystką. Aktor poprosił dziewczynę o kontakt do Krawczykowskiej i jeszcze tego samego dnia zaprosił ją na kawę. Inna wersja głosi, że aktor wziął udział w pokazie szkoły baletowej i to tam wypatrzył Krawczykowską, którą zaprosił na kawę. Niezależnie od tego, jak doszło do spotkania, oboje nie spodziewali się, że szybko stracą dla siebie głowę.

W mediach zawrzało, gdy na premierze "Starej baśni" w 2003 roku pojawił się z o 12 lat młodszą Magdaleną Krawczykowską. Kobieta była wtedy baletnicą, tancerką warszawskiego Teatru Wielkiego. Jak zdradził Żebrowski, kobieta planowała zrobić błyskotliwą karierę na scenie. 

"Na początku nikt z nas nie wiedział, że nasza Magda spotyka się z Michałem. Zorientowaliśmy się, dopiero gdy pierwszy raz pokazali się razem publicznie" - zdradziła koleżanka tancerki w rozmowie z "Twoim Imperium". Znajomi uważali Krawczykowską za dość skrytą, małomówną i skromną, więc również ona nie była skłonna do zwierzania się mediom. 

Para unikała blasku fleszy, nie udzielali wywiadów związanych ze swoją relacją, a na randki umawiali się w Krakowie, by uniknąć ciekawskich spojrzeń. Byli bardzo zdeterminowani, by utrzymać swój związek w tajemnicy, planowali ślub i wspólnie zamieszkali. Jednak ich związek nie przetrwał. 

Wydawało się, że ta relacja dąży w konkretnym kierunku - do ślubu. Jednak w jednym z wywiadów z 2005 roku, Żebrowski wyznał, że pomimo ukończonych 33 lat nie jest gotowy, by założyć rodzinę. Po zobaczeniu takiej informacji Krawczykowska poczuła się zawiedziona i zdecydowała się odejść od aktora. Według doniesień spakowała swoje rzeczy i wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania. 

Michał Żebrowski i nowa miłość

Michał Żebrowski był przekonany, że już do końca życia zostanie kawalerem, jednak na jego drodze stanęła o 15 lat młodsza Aleksandra Adamczyk. 

"Ożeniłem się w wieku 37 lat, kiedy straciłem nadzieję, że to mi się w życiu przytrafi. Byłem przekonany, że to mnie ominie, że jestem skazany na samotność. Kiedy już nawet pogodziłem się z tym, że nie znajdę bratniej duszy, pojawiła się Ola" - zdradził aktor. 

Kobieta udzielała lekcji angielskiego, a została polecona mu przez mamę. Jak sam przyznał, po pierwszy lekcjach już wiedział, że znalazł się w odpowiednim miejscu.

"Spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw siedzi moja przyszła żona. Chwilę potem byliśmy już zaręczeni, zaś niecały rok później wzięliśmy ślub" - opowiadał po latach "Vivie!". 

Od 15 lat są małżeństwem i doczekali się wspólnie czwórki dzieci. 

A co stało się z Magdą Krawczykowską? W internecie trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na temat tancerki. Z Teatrem Wielkim związana była tylko do 2006 roku. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy